článkový radiátor

Zahřejte se Charlestonem

21. 10. 2020 Sdílet

Ne nadarmo jsou nadčasové článkové radiátory Zehnder Charleston optimálním řešením zejména pro rekonstrukce rodinných bytů a domů, hodí se však do každého interiéru.

Radiátory Zehnder Charleston, které mimochodem slaví 90 let, přesvědčují svým transparentním vzhledem, nadčasovou elegancí a vysokým komfortem. Žádný jiný radiátor není tak variabilní – k dispozici je široká škála rozměrů, tepelných výkonů a typů připojení včetně atypického provedení do oblouku. Legendární „Charleston“ opatřený dvojvrstvým lakováním produkuje oproti tradičním deskovým tělesům vyšší podíl sálavého tepla, které působí stejně příjemně jako sluneční paprsky. Výsledkem je maximálně přirozené a zdravé vnitřní klima.

článkový radiátor

Výjimečně variabilní Zehnder Charleston přináší tepelnou pohodu již 90 let. Foto Zehnder Group

Při vytápění běžnými radiátory vznikají potíže s vířením prachu v místnosti a usazováním nečistot v nepřístupných místech tělesa s následnou tvorbou bakterií. Důsledkem toho může být zvýšený výskyt alergií a nemocí dýchacích cest. Radiátory Zehnder Charleston s hladkým povrchem lze snadno čistit, díky tomu zaručíme také stálý výkon tělesa bez zvyšování nákladů na vytápění.

článkový radiátor

Flexibilní instalace díky dostupnosti modelů Zehnder Charleston Retrofit umožňuje náhradu starých radiátorů, bez nutnosti úprav stávajícího připojovacího potrubí. Foto Zehnder Group

Vyberte si barvu a tvar svého Charlestonu na www.zehnder.cz/zehnder-charleston-slavi-90-let

Více informací:

Zehnder – vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima
M +420 731 41 44 43, T +420 383 136 222, info@zehnder.cz, www.zehnder.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: článkový radiátor vytapeni
Sdílejte článek