Plastový zahradní nábytek je velmi praktické zařízení do vašich zahrad. Plastové židle a stoly jsou vhodné také do domovních exteriérů – na terasy a balkony, a to zejména pro svou trvanlivost a odolnost. Plastový zahradní nábytek není třeba ošetřovat nebo natírat různými přípravky proti zahradním škůdcům apod. V dnešní době je velmi jednoduché najít různý plastový nábytek, stylový, barevný, rafinovaný, také nábytek, který můžete poskládat a snadno skladovat i během zimy, když není využíván. Některý plastový nábytek (např. různé designérské kousky) jsou vhodné dokonce i do interiéru. Zjistěte více na našich stránkách.

Reklama
Jak proměnit i ten nejmenší balkon a terásku v kouzelné místo

Jak proměnit i ten nejmenší balkon a terásku v kouzelné místo

I ten nejmenší balkon a skromnou terásku můžete proměnit v kouzelné místo, kde budete chtít trávit veškeré volné chvilky ve společnosti slunečních paprsků a čerstvého vzduchu. Stylové a veselé kousky ho posunou o úroveň výš a hlavně – zlepší vám náladu i při každém pohledu ven.

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, jak se při nákupu zahradního nábytku vyvarovat budoucímu zklamání. Pryč s bílými židlemi z laciného plastu, sáhněte po kvalitě!

Lekce zahradního stylingu

Lekce zahradního stylingu

Zahradu netvoří jen zeleň a  živá příroda, ale i  různé materiály v  podobě dlažeb, nábytku či dekorací – jejich textury, tvary a  barvy se mohou s  rostlinami vzájemně doplňovat nebo naopak vytvářet zajímavé kontrasty. Precizním výběrem a  nápaditou kombinací lze navodit pocit harmonie, ale i  vyvolat dojem dynamiky či napětí.

Zahrada stvořená k bydlení

Zahrada stvořená k bydlení

Výrazným trendem současnosti je rozšířit obytný prostor i mimo zdi domu, do zahrady. V našich podmínkách je možné zahradu takto využívat především od jara do podzimu, kdy je venku příjemně teplo. A co by v našem pokoji pod holým nebem nemělo chybět? Jaký nábytek, doplňky či barevnost zvolit? Které rostliny se sem budou hodit nejlépe?

Léto na balkoně

Léto na balkoně

Rychlá regenerace a odpočinek jsou v uspěchaném světě nevyhnutelností, která mění pohled na domácí prostředí a jeho zařízení. Kromě zvyšování standardu a komfortu bydlení pomocí moderních zařízení a techniky se otázka obytného exteriéru jako rozšíření obytné plochy stala součástí moderního člověka. Konečně se lidé více zabývají tím, jak si zařídit i balkon nebo terasu, aby