Skládací stůl je výborným, praktickým a efektivním stolem z mnoha hledisek. Podle materiálu, ze kterého je vyroben skládací stůl, jej můžete využívat v interiéru nebo exteriéru domu na příležitostné stolování, při kempinku, při hoštění většího množství lidí, při oslavách a podobně. Po skončení oslavy nebo u zahradního skládacího stolu (během zimních měsíců) ho jednoduše složíte a odložíte. Skládací stůl by měl být lehký a přenosný. Některé skládací stoly snadno složíte do auta nebo do zahradního domku. Jaké typy skládacích stolů jsou, nebo jiné rady a tipy najdete také v našich článcích v e-magazínu HOME.

Reklama
14 nápadů pro první byt

14 nápadů pro první byt

Když si poprvé zařizujete vlastní bydlení, poohlížíte se zejména po praktickém nábytku, který zabere co nejméně prostoru a zároveň vám ho maximálně zpříjemní. A pokud máte šťastnou ruku, některé kousky vás pak budou doprovázet třeba i celý život. Rozkládací křesla a pohovky, skládací židle nebo víceúčelové stolky najdete jak v nabídce běžných obchodních řetězců, tak

Stolování v malém

Stolování v malém

Nemusí jít jen o příležitostné stolování nebo snídaňový pult v kuchyni. Jste-li dvoučlenná domácnost, z malého jídelního koutu či barového pultu může vzniknout i slavnostní tabule. Je to věc životního stylu a samozřejmě prostorových možností. Ukážeme vám, že královsky se dá najíst i v malém prostoru (a nejen v kuchyni).