Stavba rodinného domu

Rozhodli jste se postavit si vlastní dům? Víte, co všechno taková stavba rodinného domu zahrnuje? Co potřebujete na začátek, jak probíhá postup, které povolení budete potřebovat, či koho kontaktovat? Rádi vám poradíme na našem portálu HOME. Stavba rodinného domu vyžaduje především pořádně naplánování, konkrétní představu a hodně trpělivosti. Pro kvalitní stavbu rodinného domu je zapotřebí i odborný posudek a čas, při kterém získáte všechny potřebné informace, rady, tipy, případně triky pro inovativní či ekologické řešení. Na našich stránkách najdete i různá doporučení, které při stavbě rodinného domu můžete využít. Ať už jde o stavbu velkého rodinného domu se zahradou, nebo stavbu menší dřevěné chalupy na celoroční bydlení, řešení a odpovědi na vaše otázky najdete v našich článcích.
Hlavním motivem stavby rodinného domu v Bašti se stala garáž
Návštěvy domů

Hlavním motivem stavby rodinného domu v Bašti se stala garáž

Popisují-li klienti své sny o bydlení, zpravidla jejich zájmy a hobby ovlivní i podobu budoucího domu. Ostatně proniknutí do těchto snů (záměrně říkáme snů, a ne požadavků) je cesta k úspěšnému návrhu rodinného domu pro konkrétního člověka. Nebývá však časté, aby byl dopad na podobu domu tak radikální, jako tomu bylo u rodinného domu v Bašti. A navíc se jedná o hobby pouze jednoho z manželů.

Stavba rodinného domu může upevnit váš vztah
Novostavby

Stavba rodinného domu může upevnit váš vztah

Dávno jsou pryč doby, kdy se stavba rodinného domu brala jako výsadně mužská záležitost. V dnešní době už je situace úplně jiná a rodinné domy nejčastěji realizují životní partneři společně. To ale přináší notnou dávku […]