Při stavbě zahradního krbu je důležité držet se několika základních kroků. Ujistěte se, že máte v zahradě dostatek prostoru, neboť jde o samotný krb, ale i prostor kolem něj, který je potřebný dodržet v určité vzdálenosti. Stavba zahradního krbu však není náročná a zvládne ji každý domácí kutil. Takový zahradní krb je skvělý doplněk i z estetického hlediska, i z hlediska využití a funkčnosti. Ještě před stavbou zahradního krbu je třeba se rozhodnout, k jakému účelu bude váš nový krb využíván. Zahradní krb může být postaven s ohništěm pro možnost grilování a přípravy jídel v letních měsících, nebo může být postaven v zimní zahradě, ve které si chcete v chladnějších dnech zatápět. Zjistěte více o postupu stavby v našich článcích.

Reklama
Opravdu letní kuchyň

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem… jen ji na to musíte připravit.

Zahradní kuchyň

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem… jen ji na to musíte připravit.