Stavba zahradního krbu

Při stavbě zahradního krbu je důležité držet se několika základních kroků. Ujistěte se, že máte v zahradě dostatek prostoru, neboť jde o samotný krb, ale i prostor kolem něj, který je potřebný dodržet v určité vzdálenosti. Stavba zahradního krbu však není náročná a zvládne ji každý domácí kutil. Takový zahradní krb je skvělý doplněk i z estetického hlediska, i z hlediska využití a funkčnosti. Ještě před stavbou zahradního krbu je třeba se rozhodnout, k jakému účelu bude váš nový krb využíván. Zahradní krb může být postaven s ohništěm pro možnost grilování a přípravy jídel v letních měsících, nebo může být postaven v zimní zahradě, ve které si chcete v chladnějších dnech zatápět. Zjistěte více o postupu stavby v našich článcích.
Opravdu letní kuchyň
Letní kuchyně

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou […]

Zahradní kuchyň
Rady a Tipy

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem... jen ji na to musíte připravit.