Dětská postel auto

Dětská postel auto je nejoblíbenější a nejpopulárnější postel pro děti. I když se s nimi nejčastěji setkáváme v chlapeckých dětských pokojích, najdou se i dívčí postele ve tvaru auta. Dětská postel auto představuje rošt a matraci klasické běžné postele, avšak její rám tvoří desky, které jsou tvarově i barevně přizpůsobené vzhledu auta. Takové dětské postele jsou nejen místem k odpočinku a spánku, jsou také skvělými hracími pomůckami, kdy děti zažívají hromadu zábavy samy, nebo se svými kamarády. Budují si vlastní fantazii a představivost, stejně jako kreativitu a nápaditost. Dětská postel auto je v nabídce v různých stylech i barvách, stačí si jen vybrat.

V obývacím pokoji udala směr volba sedací modulární pohovky Carmo od BoConcept, jejíž kubistický design designérku inspiroval k nezvyklému propojení s obývacím nábytkem a stropem, stěnou i podlahou − tak, že působí v interiéru jako kompaktní vestavný celek. FOTO PETR HOFFELNER
Design interiérů

Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Svěží a odlehčený, takový je interiér bytu, který navrhla designérka Lucie Knížetová pro mladou rodinu s dítětem. Dominantní barvou je tu čistá bílá, přesto však výsledek nepůsobí sterilně – designérka si našla způsob, jak sem zakomponovat hravost.