Dětské postele se zábranou

Dětské postele se zábranou Při výběru dětských postelí byste jako první kritérium měli zohlednit materiál. Především pokud jde o ty menší děti, které potřebují dětské postele se zábranou. Nejvhodnějším materiálem je samozřejmě dřevo. Na portálu HOME vám nabízíme rady, tipy, novinky a inspirace pro nové bydlení i pro rekonstrukce či koupi nábytku, jakým jsou i dětské postele se zábranou. V našich článcích se dočtete různé zajímavosti a nápady pro hezčí bydlení.

Design interiérů

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království

Přinášíme inspiraci pro tvorbu dětského království.

(foto: Viabel/Asoral)
Design interiérů

10 nápadů do dětského pokoje

Je pravda, že ne vždy je dobré dětský pokoj zařídit definitivně a omezit tak dítěti možnost se rozvíjet. Ale několik let, kdy rostou jako z vody, není možné neustále vyměňovat postele, stolky, židle. Navíc, pokud spolu bydlí děti v různém věku, jsou nábytky, které se dokážou přizpůsobit různým věkovým kategoriím, více než nápomocné.

Design interiérů

Abeceda dětského pokoje

Ruku na srdce – jak často rodiče při zařizování dětských pokojíčků berou ohled na přání svých ratolestí? Řada z nich si možná myslí, že kdyby se zeptali, drobotina si naporoučí hory doly nebo samé nesmysly. […]

Nábytek

Dětské pokoje pro sourozence

V dětském pokoji se rodí nejkrásnější sny. V dospělosti si již většinou nepamatujeme detaily interiérů, v nichž jsme celé roky žili a spávali. Zvláštní ale je, že ten z dětských časů dokážeme vidět ostře stále i se všemi jeho zákoutími, barvami a vůněmi. Život sourozenců sdílejících jeden pokoj je plný tajemství, důvěrných rozhovorů a dobrodružství. Možná hektický, s kompromisy, ale i bezstarostný.