Elektrický kultivátor

Elektrický kultivátor se používá na kypření půdy, na vyrovnávání půdy, předradliček hlouběji do země. Je to výborný pomocník kolem domu. Ušetří mnoho namáhavé práce, času a energie vynaložené na fyzicky náročnou práci. Elektrický kultivátor se svými ocelovými noži funguje skvěle i v náročných podmínkách a na kamenité půdě. Návod k obsluze je velmi jednoduchý což ocení nejeden zahrádkář. Navíc, elektrický kultivátor s doplňkovým příslušenstvím je tak užitečný, že dokáže nahradit několik jednoúčelových strojů, což šetří čas i peníze. Zjistěte více o elektrických kultivátorech a jiném zahradním nářadí i v našich článcích. V našem e-magazínu však najdete i další zajímavé články o bydlení.

Na plevel bez chemie
Rady a Tipy

Jak odstranit plevel bez chemie

Nejednomu zahrádkáři se dělají na čele vrásky při pomyšlení na plevel v záhonech. Můžete se ho zbavit pomocí běžných chemických prostředků, to však bude mít nepříznivý vliv na půdu a úrodu. Při boji s plevelem přitom mohou pomoci některé přírodní zbraně, díky nimž nad plevelem zvítězíte i bez chemie.

Novinky

Benziňák do vaší zahrady

Benzínový kultivátor Einhell BG-MT 3360 LD s výkonným motorem zajišťujícím optimální technickou spolehlivost a tichý chod.