hyacint

zdroj JENA - nábytek
Nábytek

Příjemné zahradní posezení pro vlahé večery zajistí JENA – nábytek

Po dlouhé zimě pomalu přichází čas slunečného počasí s prodlužujícími se večery, které jsou den ode dne teplejší a příjemnější. Tento čas už mnozí z nás často tráví na čerstvém vzduchu na zahrádce se svou rodinou nebo přáteli.

Novinky

Pražské Modřany – nejlepší místo pro bydlení

Navštívíte-li Modřany na jižním okraji Prahy, dýchne na vás jedinečná atmosféra. Není divu, že lokalita je stále vyhledávanějším místem pro život a místní obyvatelé na ni nedají dopustit.

foto Daniel Košťál
Rady a Tipy

Zahrada krásna i v mrazu a závějích

Říká se, že v zimě příroda spí. Aby se i vaše zahrada vyspala do růžova a i během spánku vám dělala radost, je potřebné se na to pořádně připravit.

Anglická zahrada v českých podmínkách – to je kombinace, jejímž výsledkem je romantické zákoutí určené k posezení s rodinou či přáteli. Síla překrásného přísavníku tkví ve třech jednoduchých věcech – v atmosféře, atmosféře a zase jen atmosféře. I z toho nejobyčejnějšího domu dokáže vykouzlit chaloupku s okouzlujícím půvabem.
Design interiérů

Útulný dům v netradiční černo-bílé

Tyto barvy nemají příliš dobrou pověst. Jsou prý nudné a nevýrazné a z jejich kombinace vychází zase jen šedá myš. Našli jsme ale místo, kde černá a bílá vyniká a jejich šedé spojení se rázem mění v půvabnou labuť.

Rady a Tipy

10 nejkrásnějších květů jara

Vneste barvy a vůně jara do svého domova rychlenými cibulovinami, trvalkami a hlíznatými rostlinami.

Rady a Tipy

Jaro ukryté v cibulích

Hrnkové květiny symbolizující jaro potěší všechny, kteří chtějí vnést do interiéru příjemnou atmosféru této roční doby.