Izolace podlahy

Izolace jsou určitým typem ochrany domů, úspory energie ale také poskytují komfort bydlení. Izolace podlahy představuje zdravější prostředí a optimální teplotu rovnoměrně po celé ploše každé místnosti, která je takovým způsobem izolována. Velkou výhodou také je nižší energetická spotřeba objektu. Zároveň značně omezuje pronikání prostorového hluku z ostatních místností. Izolací podlahy získáváte také protipožární ochranu. Taková izolace podlahy se vyrábí z minerálních nebo čedičových vláken. Existují i běžné zateplovací metody a to s klasickým polystyrenem. Zateplit se dá každý typ podlahy, rozlišuje se pouze způsobem izolace. Zjistěte více o izolaci podlah a celého domu v našich článcích.

CLIMAGLASS-Y – unikátní novinka mezi izolacemi
Nezařazené

CLIMAGLASS-Y – unikátní novinka mezi izolacemi

Na český trh přichází nová unikátní tepelná a akustická izolace Climaglass-Y, která je vyrobena ze skelné vlny metodou rozvlákňování taveniny skla a dalších přísad. Tato izolace má vynikající protipožární a akustické vlastnosti a navíc snadno propouští vodní páru.

10 tipů jak obléknout stěny a podlahy
Design interiérů

10 tipů jak obléknout stěny a podlahy

Volba správného konstrukčního řešení stavby, izolace či střešního systému má samozřejmě zásadní vliv na komfort vašeho domova. Nakonec jsou to ale zdi, podlahy a stropy, které vás bezprostředně obklopují. Proto určitě chcete, aby se vám líbily, […]