Jídelní stůl dub

Jídelní stůl dub je určen do interiéru nebo exteriéru – závisí to na povrchové úpravě stolu. Jde většinou o kvalitní masivní stůl vhodný pro celou rodinu. Dub je kvalitní dřevo s dlouhou životností. Nábytek z tohoto typu dřeva je pevný, stálý a spolehlivý. I proto je dub nejoblíbenější dřevo na výrobu kvalitního nábytku. Jídelní stůl je důležitá součást kuchyňských prostor a jídelen. Představuje srdce domova, kde se setkává celá rodina. A jak vypadá váš jídelní stůl. Hledáte nové inspirace? Najdete je i v našich článcích. Nabízíme vám novinky a zajímavosti v oblasti bydlení.

Interiér zařízený v moderním, jednoduchém stylu doplnila majitelka o spoustu půvabných a milých doplňků, které z něj vytvořily útulný domov. FOTO DANO VESELSKÝ
Design interiérů

Světlý byt v Strašnicích si mladí manželé zařídili s citem a láskou

Světlý byt s praktickou dispozicí a velkorysou plochou 100 m² zařídili Klára a Ctibor s citem a láskou. Do domu z konce čtyřicátých let zapadl jako do skládačky. Neutrální tóny bílé, šedé a dřevěných dekorů doplnila uklidňující modrá a vznikl tak moderní, svěží a útulný domov pro mladou rodinu.