koberec

Podlaha
Design interiérů

Jakou vybrat podlahu do jednotlivých místností?

Chcete vědět, jaký typ podlahy je nejlepší pro jednotlivé místnosti ve vašem domě? Od kuchyně, přes obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, až po verandu, halu, vchod, koupelnu, WC a domácí kancelář – pro každou místnost najdete vhodnou podlahu, která splní všechny požadavky na bezpečnost, pohodlí, estetiku a snadnou údržbu. Navíc se dozvíte, jaké jsou možnosti podle vašeho rozpočtu.

FOTO isifa/shutterstock
Rekonstrukce bytu

Jak nalepit koberec?

I přes dominantnost plovoucích laminátových podlah, díky jejich poměrně nízké ceně, se koberce či podlahoviny z PVC z pokojů nevytratily. Díky moderním lepidlům je jejich nalepení na podklad mnohem jednodušší.

Trendy

Pořiďte si domů chlupáče

VOÏVO je česká značka ručně tkaných designových koberců. Novinkou vjejím sortimentu je kolekce Shaggy Chic.

Trendy

Mix-mash (směs) – kombinace vyspělé techniky s tradičním řemeslem

Emocionální náboj atradice starých řemesel ve spojení sinovací avysokou funkčností. Tento trend propojuje vyspělé technologie ařemeslnou zručnost. Proměňuje cosi starého vnové, kombinuje barvy avzory slehkostí aodvahou. Je důkazem toho, že je možné postavit tradici na hlavu askloubit stylizované etnické vlivy zcelého světa snovými vzory, potisky atkaninami. Chaotická estetika tohoto trendu je poetická adekadentní zároveň.