Koupelnový závěs

Koupelnový závěs Výrazný, barevný koupelnový závěs je doplňkem do koupelny, který ji dotváří jako celek. Na dnešním trhu je široký výběr koupelnových závěsů, které se hodí do koupelny každého domu či bytu. Více se dočtete v našich článcích.

Dřevěné podložky pod nohama (ať už stojíte u umyvadla, nebo právě vycházíte z vany) jsou skvělým příkladem toho, jak mohou na první pohled hezké zbytečnosti překvapit svou praktičností a hlavně dosud nepoznaným pocitem tepla, které z nich vychází – při pohledu i při dotyku. foto Dano Veselský
Koupelny

Koupelnová proměna, která vzešla z manželského kompromisu

Nejlepší by bylo přijít už do hotového. A to přesně podle vašich představ. Nereálné! Naší kolegyni Lucce a jejímu muži nezbývalo proto nic jiného, než se vrhnout do bytového „naháče“ a poskládat si do něj jen to skutečně chtěné a vytoužené. Podívejte se, co všechno se dá udělat s malým prostorem, truhlářským umem a pár drobnostmi, které lesklou strojenost „zašpiní“ − ať už se jen chce, nebo bohužel musí.

Koupelny

3 inspirativní návrhy pro jednu malou koupelnu

Malé koupelny jsou asi věčným tématem – ty v nových bytech totiž často nebývají o moc větší než ve starých panelácích. Tento měsíc máme pro vás tři inspirativní návrhy pro jednu malou „klasiku“ – koupelnu s rozměry 190 × 190 cm a standardně nevelkou toaletu (110 × 80 cm).

foto: Laufen
Koupelny

Dokonalá koupelna je umělecké dílo

Společnost Laufen CZ po náročné rekonstrukci, která trvala pouhé dva měsíce, otevřela všem zájemcům Prague Gallery Art of Bathrooms. V nevšední, čisté a klidné oáze značek Jika, Roca a Laufen vystavuje vše – od praktických kousků až po skutečné umělecké skvosty.