Kulatý rozkládací stůl

Rozkládací stoly jsou skvělým řešením pro stolování více lidí, pokud míváte doma příležitostné návštěvy, rodinné setkání u oběda, nebo rádi hostíte své přátele. Kulatý rozkládací stůl je navíc moderní a stylový. Kulatý rozkládací stůl se hodí do větších prostornějších místností. I když je rozkládací, což znamená, že je možné složit jej do menšího formátu, při stolování je třeba, aby každý kolem stolu byl pohodlně usazen a měl dostatek prostoru i pro svou židli nebo křeslo. Pokud hledáte nové nápady a řešení pro svou domácnost, jste tady správně. On-line magazín HOME vám přináší stále nové články a inspirace pro hezčí bydlení.

Kuchyně

Stolování v malém

Nemusí jít jen o příležitostné stolování nebo snídaňový pult v kuchyni. Jste-li dvoučlenná domácnost, z malého jídelního koutu či barového pultu může vzniknout i slavnostní tabule. Je to věc životního stylu a samozřejmě prostorových možností. Ukážeme […]

Kuchyně

Nová jídelna

V uplynulých letech se z našich příbytků jaksi vytratily místnosti určené výhradně ke stolování. Jídelní stůl se přesunul do kuchyně a jeho funkce se zúžily jen na praktické využití. Každý člen rodiny se prostě najedl, vstal od stolu a běžel za svými povinnostmi. Nic víc. Konzumování jídla na úrovni stolování se změnilo v neznámý pojem. To vše se naštěstí pomalu stává minulostí. Zjistili jsme, že právě chvíle strávené při společném stolování jsou možná jediné, kdy se pravidelně setká celá rodina a všichni si mohou vychutnat příjemnou atmosféru – ve společném rozhovoru a u chutného jídla. A pokud se stolující budou cítit příjemně v hezkém prostředí, nebudou od stolu utíkat.