nejlepší nábytek

Nejlepší nábytek je ten, který je nejlépe zvolen do místnosti i prostorově, stylově a účelně. Samozřejmě pro každého to může znamenat jiný druh a typ nábytku. Nejlepší nábytek však vždy bude ten, který jste si sami zvolili, jste s ním spokojeni a dokonale dotváří pohodu a teplo vašeho domova. Pokud si právě zařizujete nové bydlení a hledáte nové nápady či inspirace, najdete je právě zde. Více v článcích.

Jak poznat kvalitně provedený nábytek?
Nábytek

Jak poznat kvalitně provedený nábytek?

Na našich stránkách se vám snažíme ukazovat jen samé krásné a praktické věci. Jsme si vědomi, že krása a design samy o sobě nestačí. To nejdůležitější se skrývá uvnitř – kvalita. Jak ji však v té záplavě produktů a reklamní masáže rozpoznat? Zeptali jsme se firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž produkty patří ve své kategorii (kování, nábytek, vybavení koupelen) k těm nespolehlivějším.

7 ideálních materiálů do dětského pokoje
Design interiérů

7 ideálních materiálů do dětského pokoje

Pro děti chtějí rodiče zpravidla jen to nejlepší. Proto byste při výběru materiálů do jejich pokojíčku neměli dělat příliš velké kompromisy. Je pravdou, že dětské pokoje procházejí proměnou častěji než ty „dospělácké“, takže je logické, že nechcete za vybavení příliš utrácet. Pokud však zvolíte neutrální základ, který dítě provede od prvních krůčků až na vysokou, můžete si dovolit připlatit za kvalitu.

Nejnovější trendy z Milána plné barev
Trendy

Nejnovější trendy z Milána plné barev

Jarní Milán žije každý rok veletrhem designu, který prorůstá do celého města. Místem plným nápaditých věcí a kreativních lidí se stane nejen nablýskané výstaviště Rho a hlavní nákupní ulice, ale také okolí ulice Via Tortona, která ožije showroomy zaběhnutých designérských značek, malých studií i studentských návrhů − vytvořenými třeba z průmyslových hal, průchodů, garáží nebo sklepů.