Plány domů

Pokud se chystáte stavět dům, první, co potřebujete, je plán. Plány domu určí rozlohu, velikost, počet místností, kde budou umístěny dveře, okna, a případně terasa či balkon. Dobrý plán domu je základem, protože od něj se odvíjejí všechny ostatní práce. Plány domů by měly být vždy dokonale propracované do detailu, což se samozřejmě odrazí na výsledku. Při panování je vždy důležité brát v úvahu lokalitu, možnosti a prostor na pozemku či světové strany, no a nezapomínejme i na sousedy. Takové naplánování domu častokrát vyžaduje pomoc odborníka, architekta. Více info o plánování a stavbě domu můžete zjistit i v našich článcích.

Velký rodinný dům skrytý v lese
Dům

Jak financovat stavbu nového domu?

Toužíte po vlastním bydlení, ale zneklidňují vás rostoucí ceny pozemků nebo stavebního materiálu? Nevzdávejte se svých snů jen proto, že na spořicím účtu zrovna nemáte dostatek peněz. Zjistěte, jaké možnosti financování stavby existují a jaké mají (ne)výhody.

Stavební materiály

Naplánujte si stavbu domu

Bydlení ve vlastním domě s dostatkem místa a soukromí určitě stojí i za pomyslné porodní bolesti, s nimiž je stavba spojena. Není to tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na celý […]