Provence

Ložnice v provence stylu
Design interiérů

Jak si zařídit ložnici v provensálském stylu

Základem ložnice v provensálském stylu je romantika, pohodlí a intimita. Je elegantním a útulným útočištěm, kde dominují pastelové barvy na stěnách a na povlečení, vějící záclony a jemné doplňky.

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ IVA má rámová dvířka z pravého dřeva s dýhovanou výplní a přelakovaná hedvábným lakem. www.siko.cz
Kuchyně

Proměny kuchyní: Jaké trendy jsou navařeny pro tuto sezónu?

Kuchyně je pravým srdcem každé domácnosti a frekventovanou křižovatkou všech jejích členů. Ne nadarmo jsou proto v různých pořadech i časopisech nejsledovanější proměny právě kuchyní. I málo stačí a nudný prostor získá šťávu. Jaké trendy jsou navařeny pro tuto sezónu?

V sérii Majolika najdete tradiční květinové vzory, které dokážou lehce dozdobit stěny v místnosti. FOTO RAKO
Koupelny

Z obyčejné koupelny soukromé lázně

Kdo by nechtěl mít doma své vlastní soukromé lázně. Vodopádové sprchy, obklady s přírodními motivy nebo drobné doplňky vytvoří z vaší obyčejné koupelny odpočinkovou místnost.

Jednoduché kouzlo. Místo fotografií nebo obrázků ozdobte stěnu slaměnými klobouky, na noční stolek položte vázu s květinami a peřiny převlečte do bílých nebo světle fialových povlaků. A můžete se začíst do oblíbené knihy…
Trendy

Ložnice ve stylu Provence: Přírodní materiály a světlé barvy

Ložnice je ideální pokoj, kde si můžete dopřát hřejivý dotek ve formě polštářů, přikrývek a textilií ve stylu Provence. Přírodní materiály a světlé barvy se hodí téměř do každé z nich.