Rohová krbová kamna

Rohová krbová kamna můžeme chápat dvojsmyslně Jde o krbová kamna, která jsou umístěna v rohu místnosti. Tato rohová krbová kamna jsou poměrně častá v českých domácnostech, protože tím, že jsou postavena do rohu, šetří ostatní prostory v místnosti. Jde o krbová kamna, která mají pohled do krbové vložky zasklený do tvaru L. Tato rohová krbová kamna však obvykle zabírají velmi mnoho místa, a proto se mohou nacházet pouze ve velkých halách nebo prostorných místnostech. Málokdy je vidíme v běžných domácnostech. Oba typy těchto rohových krbových kamen však výborně vyniknou, podtrhnou atmosféru vašeho domova a plnohodnotně plní svou funkci vytápění.

Vytápění

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbovákamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Krbová kamna a krbové vložky v pasivním domě
NED a pasivní domy

Krbová kamna a krbové vložky v pasivním domě

Majitelé domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu si mohli až donedávna nechat o chvílích strávených u plápolajícího krbu jen zdát. Že jste jimi i vy? Firma Romotop ze Suchdola nad Odrou Vám přináší na tomto poli celou řadu řešení.