Rozkládací pohovka s úložným prostorem

Mnozí z nás hledají co nejpraktičtější zařízení do domácnosti, inovativní vylepšení, které nám zjednoduší chod domácnosti, a různé možnosti úložného prostoru. Rozkládací pohovka s úložným prostorem je nábytek se stejným účelem. Kromě toho, že poskytuje v domácnosti místo k sezení, případně příležitostné přenocování, je také skvělou pomůckou pro uskladnění některých domácích potřeb nebo náhradního oblečení či ložního prádla. Rozkládací pohovka s úložným prostorem se hodí do kterékoliv místnosti a výborně nahradí postel např. v studentských pokojích. Inspirujte se na našich stránkách.

14 nápadů pro první byt
Design interiérů

14 nápadů pro první byt

Když si poprvé zařizujete vlastní bydlení, poohlížíte se zejména po praktickém nábytku, který zabere co nejméně prostoru a zároveň vám ho maximálně zpříjemní. A pokud máte šťastnou ruku, některé kousky vás pak budou doprovázet třeba […]

Obývací pokoj – první dáma vašeho domu
Design interiérů

Obývací pokoj – první dáma vašeho domu

Obývací pokoj prozradí nejvíce oživotním stylu svých majitelů. Není to jen důsledek toho, že hosté obvykle tráví většinu času vobývacím pokoji, atak si podle atmosféry, kterou na nich tato místnost zapůsobí, utvoří nebo poopraví mínění oobyvatelích domu. Důležitější je, že tento pokoj zosobňuje prostor, vněmž se zhmotní nejvíce zpředstav ovlastním stylu bydlení. Potvrzením je isoučasná volnost výběru zvíce stylů avlivů.

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru
Nábytek

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru

Televize se vposledních letech stal maskot ahlídač rodinné pohody. Ať už je uvás tahle bedna vzývanou modlou nebo jen trpěným společníkem, dopřejte jí adekvátní nábytkovou kulisu. Pohyblivé obrázky ovšem mohou unavit. Potřebný klid arovnováhu načerpáte při četbě oblíbené knihy nebo časopisu. Máte je však kam uložit? Kromě vhodné knihovny aúložných systémů nezapomeňte ani na praktický konferenční stolek, který se může stát přechodným působištěm pro právě rozečtenou knihu.