Sedací soupravy rohové rozkládací

Rohové sedací soupravy rozkládací Rohové sedací soupravy rozkládací jsou praktickým kusem nábytku. Jelikož jsou rohové, šetří prostor a jsou vhodné téměř do každého obývacího pokoje. To, že jsou rozkládací, znamená, že máte ten extra prostor / lůžko na přenocování pro hosty – rodinu a přátele, aniž byste museli mít navíc pokoj pro hosty. Rohové sedací soupravy rozkládací také skvěle vyplňují interiér, kde s menšími výraznými doplňky tvoří moderní a stylový design.

Design interiérů

Škola designu − část 3: Obývací pokoj

Zařízení obývacího pokoje prozradí mnohé o životním stylu majitelů daného domu či bytu. Jelikož právě v něm se v průběhu dne tráví nejvíce času, zpravidla i nejvíce zhmotňuje představy majitelů o vlastním stylu bydlení. Sumář principů a rad, jak postupovat při jeho zařizování, vám nabízíme ve třetí části seriálu, který vzniká ve spolupráci se školou interiérového designu Design academy.

Nábytek

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru

Televize se vposledních letech stal maskot ahlídač rodinné pohody. Ať už je uvás tahle bedna vzývanou modlou nebo jen trpěným společníkem, dopřejte jí adekvátní nábytkovou kulisu. Pohyblivé obrázky ovšem mohou unavit. Potřebný klid arovnováhu načerpáte při četbě oblíbené knihy nebo časopisu. Máte je však kam uložit? Kromě vhodné knihovny aúložných systémů nezapomeňte ani na praktický konferenční stolek, který se může stát přechodným působištěm pro právě rozečtenou knihu.