sedáky na zahradní nábytek

Nábytek do exteriéru je často využíván, a to téměř po celý rok. Pro ochranu nábytku, ale zejména pro komfortnější sezení jsou praktické sedáky na zahradní nábytek. Tyto sedáky jsou vyrobeny z měkké pěny, která tvoří podsedák, a svrchu je potažen snímatelným nepromokavým textilním potahem. Potah je z materiálu, který je voděodolný, rychleschnoucí a snadno udržovatelný (mnohé jsou snímatelné a vhodné pro praní v pračce). Sedáky na zahradní nábytek jsou proto vhodné do každého počasí a není nutné je odkládat před deštěm a nepříznivým počasím. Sedáky bývají v různých velikostech, šířkách a délkách. Přečtěte si více i v našich článcích.

Nábytek

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.

Rady a Tipy

Kam si sednout na zahradě?

Kam si sednout na zahradě? Nečekejte vyprávění jen o různých typech židlí a lavičkách, ale hlavně o jejich umístění. Pod přístřeškem nebo širým nebem, se zabudovaným nebo s přenosným nábytkem pro dva či deset lidí […]