sektorový nábytek

Sektorový nábytek V dnešní době je velmi populární minimalistický styl a design bydlení, k čemuž je ideální sektorový nábytek. Místo zbytečně velké obývací stěny si dnes můžete zařídit obývák se sektorovým nábytkem, a tak použít jen ty části nábytku, které budete skutečně využívat. Sektorový nábytek zajišťuje efektní uspořádání nábytku a využití celého prostoru v místnostech. Nejlépe se hodí takový nábytek do malometrážních bytů a otevřených prostorů. Sektorový nábytek si můžete uspořádat, jak se vám to nejlépe hodí, a časem ho můžete obměňovat. Je však důležité, aby všechny samostatné části měly stejný design. Na našem portálu najdete rady a nápady pro bydlení, design, doplňky do domácnosti a nové trendy v bydlení. Více se dozvíte v našich článcích.

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království
Design interiérů

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království

Přinášíme inspiraci pro tvorbu dětského království.

Úložné prostory – rady a tipy jak si s nimi poradit
Nábytek

Úložné prostory – rady a tipy jak si s nimi poradit

Úložné prostory. Už jsme o nich popsali stohy lesklého „homáckého“ papíru. A stejně se pořád učíme. Místo pro ukládání a skladování věcí představuje snad největší oříšek pro všechny interiérové architekty a designéry. A možná právě proto se v jejich hlavách rodí tolik skvělých nápadů, které nás nepřestávají fascinovat.

8 tipů, jak prakticky vyřešit ukládání
Nábytek

8 tipů, jak prakticky vyřešit ukládání

Vše, co kromě své funkce ještě poskytuje službu úschovy, je k nezaplacení. Dělicí stěny prakticky rozčlení otevřený interiér, zároveň poskytnou azyl knihám, kompaktním diskům, ale třeba také suvenýrům, pokojovým rostlinám nebo drobným domácím mazlíčkům v teráriích a akváriích. Postele s úložným čelem a rámem skryjí peřiny, polštáře, ložní prádlo, ale třeba také časopisy nebo úřední dopisy a dokumenty, které si čtete večer před spaním.

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru
Nábytek

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru

Televize se vposledních letech stal maskot ahlídač rodinné pohody. Ať už je uvás tahle bedna vzývanou modlou nebo jen trpěným společníkem, dopřejte jí adekvátní nábytkovou kulisu. Pohyblivé obrázky ovšem mohou unavit. Potřebný klid arovnováhu načerpáte při četbě oblíbené knihy nebo časopisu. Máte je však kam uložit? Kromě vhodné knihovny aúložných systémů nezapomeňte ani na praktický konferenční stolek, který se může stát přechodným působištěm pro právě rozečtenou knihu.