Stiebel Eltron

WPL_09_17_ICS
Vytápění

Nezapomeňte na povinnou výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva. Zbývá vám rok

Zbývá necelý rok na výměnu kotlů na pevná paliva, které již nesplňují dnešní legislativní a ekologické požadavky. Je tedy nejvyšší čas začít plánovat. Před úspěšnou výměnou kotle je potřeba vše pořádně promyslet, vybrat správný produkt a hlavně – najít spolehlivého dodavatele a realizátora. Nebojte, v tomto článku vám představíme, jak na to.

PIC00010836-00
Vytápění

Nejúspornější ohřev vody – tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody využívá pro ohřev vody energii z okolního prostředí. Navíc je zcela tiché a zároveň velmi efektivní. Můžete si tak užívat teplou vodu po celý rok za nízké náklady. Pokud máte fotovoltaický systém, není nic jednoduššího než na něj čerpadlo pro ohřev vody připojit a být zcela samostatní.

muž pri pc
Novinky

Online webináře z oblasti tepelných čerpadel, větrání, vytápění a ohřevu vody pro profíky zdarma

Na podzimní měsíce, kdy nám pandemická situace nedovolí setkávat se osobně, připravila společnost STIEBEL ELTRON pro montážní firmy, projektanty i prodejce sérii online seminářů z oblasti vytápění a řízeného větrání. Registrace na semináře je úplně zdarma a zabere vám jen minutu. Stačí si jen vybrat témata, která vás zajímají.

Novinky

Naučte se, jak ušetřit na energiích: Registrace na webinář je zadarmo!

V úterý 12. 3. 2019 ve 20:00 můžete na webu homebydleni.cz sledovat on-line webinář o tom, jak ušetřit na energiích. Registrace je úplně zdarma a zabere vám jen minutu.

Vytápění

Chcete vědět, jak ušetřit na vytápění? Sledujte náš ONLINE webinář!

Hledáte zdravější a výhodnější alternativy pro vaši domácnost? Sledujte online webinář a dozvíte se novinky z oblasti ohřevu vody, vytápění, větracích systémů nebo využití elektrické energie na podlahové vytápění. Úterý 12. 03. 2019 o 20.00 zde!