Vestavný sporák

Při zařizování nové kuchyně nebo při rekonstrukci staré se většinou zamýšlíme, jak svou kuchyni uspořádat lépe, praktičtěji a moderněji. Vestavný sporák je jednoznačně skvělou volbou do moderní kuchyně. Kromě vizuální integrovaného vzhledu, je také možnost umístění vestavného sporáku do vyšší úrovně pro pohodlnější manipulaci. Další výhody vestavného sporáku a ostatních spotřebičů najdete v článcích na našem portálu o bydlení.

Sporák
Spotřebiče

Expert radí, jak vybrat ty nejlepší pomocníky na vaření a pečení

Každému vyhovuje něco jiného, proto je dobré poradit se s odborníky. Znají různé možnosti a výběr v širokém sortimentu vám usnadní. Oslovili jsme je za vás. Co doporučují?

Kuchyně

Kuchyně – návrat do minulosti

Místo minimalistického designu a sterilně čistých ploch, někteří lidé opět zatoužili po atmosféře z dětství. A tak se o slovo hlásí rustikální kuchyně.

Koupelny

Jak na rekonstrukci kuchyně a koupelny

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek, na které budeme potřebovat přesné a mnohdy i fundované odpovědi. Podstatnou bude odpověď na otázku o velikosti rekonstruovaného prostoru – tedy velikost plochy v metrech čtverečních. Tyto údaje […]