vířivky na terasu

Úvodní fotka
Trendy

Vířivka může být oázou relaxace a zdraví i u Vás doma

Vířivé vany nejsou pouze prostředkem k odpočinku, jsou často i útočištěm pro Vaše tělo i duši. Dostávají Vás do pohody, uvolňují stres a napomáhají regeneraci svalů a kloubů. Pro mnoho lidí se zkrátka vířivá vana stala nedílnou součástí jejich domova, a to z mnoha dobrých důvodů.

Virivka a bazén v jednom
Relax v zahradě

Chceme být fit a v pohodě! Vířivá vana dokáže ještě mnohem víc

Voda je pro nás odedávna životodárným živlem a nevyčerpatelným zdrojem osvěžení, uvolnění, klidu i nové energie, synonymem pro zdraví a čistotu těla i mysli.

J355
Relax v zahradě

Nechte se rozmazlovat s Jacuzzi

Vany se postupně staly cenově dostupnější a už dávno nejsou jen doménou léčebných a rehabilitačních zařízení. Proto se zabydlely i v našich domovech. Už to není jen o samotné koupeli, rehabilitaci, léčbě, ale blahodárném účinku působení perličkové koupele, směřování vodního proudu, je to i uvolnění, odpočinek a relaxace.

FOTO SPA Studio s.r.o.
Relax v zahradě

Rodinné vířivky

To, že jsou vířivky v dnešní době velkým trendem už jistě dávno víte. Začaly ve velkém nahrazovat dlouho oblíbené bazény, které si svou popularitu držely mnoho let. Proč rodinné vířivky nabírají na své popularitě? Důvodů je hned několik. Svojí praktičností počínaje, přes nízké náklady až po svoji schopnost sbližovat lidi. Právě pro zmíněné sbližování lidí se stávají oblíbeným prvkem rodinných domků a domů i v České Republice.