Zahradní krby s udírnou

Domácí zahradní krby s udírnou jsou stále více oblíbené u lidí, kteří vlastní alespoň kousek pozemku. Pohodový čas strávený s blízkými u krbu v letní zahradě během dlouhých letních večerů je snad jedním z nejkrásnějších. Kromě toho výborně slouží k přípravě jedinečných chutných jídel. Zahradní krby s udírnou mohou být větší i menší, postavené u zdi, rohové nebo i ve středu vaší zahradní kuchyně. Mnoho lidí se rozhodne pro stavbu takových krbů svépomocí, a to z cihel nebo kamen. Ti méně zručnější si zavolají na pomoc firmu, která jim postaví zahradní krb s udírnou podle jejich představ. Pokud hledáte informace, případně rady a zajímavé tipy při stavbě zahradního krbu, přečtěte si naše články.

Opravdu letní kuchyň
Relax v zahradě

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou […]

Zahradní kuchyň
Rady a Tipy

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem... jen ji na to musíte připravit.