Zahradní krby

Zahradní krby jsou většinou součástí zahradních sezení u pergol nebo altánů a jsou vhodné pro venkovní grilování, rožnění nebo uzení. Výhodou je již hotové prefabrikované topeniště, které je základem každého krbu. Toto hotové topeniště se velmi snadno montuje a nedochází tak k montážním chybám. Materiál těchto topenišť je ze speciálních lehčených žáruvzdorných žárobetonů. Vnitřní strana může být z cihel nebo obložena litinovými deskami. Součástí těchto krbů je i litinový rošt, popelník, přípojka na komín s komínovou klapkou pro regulaci hoření. Spalovací vzduch jde přivést pod rošt buď ze zadní strany neb z boků. Můžeme si vybírat dle typu nebo dle výrobce jak tuzemského tak ze zahraničí.

Zpříjemněte si grilování praktickými vychytávkami a doplňky z kolekce Tchibo. FOTO TCHIBO
Relax v zahradě

Vyberte si svůj zahradní gril a užívejte si příjemné večery na zahradě

Trend grilování a venkovních hostin už u nás natolik zdomácněl, že jej asi netřeba představovat. Grilů a grilovacích pomůcek na trhu rok co rok přibývá obrovské množství ve všech cenových kategoriích, takže si snad už nikdo nemusí stěžovat, že sedí doma „jako pecka“, a závistivě čichat vůně zvenku.

Relax v zahradě

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou […]

Relax v zahradě

Na co se zaměřit při výběru grilu?

Grilovací sezona je v plném proudu a k radosti všech milovníků grilování ještě několik měsíců bude. Možná už si ji užíváte plnými doušky, možná přemýšlíte o koupi moderního zahradního grilu až díky lákavé vůni linoucí […]

Rady a Tipy

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem... jen ji na to musíte připravit.