Zahradní válec

Zahradní válec je určen na trávu a pozemek – na zatlačení osiva do země, na zpevnění povrchu země, nebo na dokonalé vyrovnání pozemku. Je to ruční, silný a robustní pomocník do zahrady z pevné slitiny oceli. Pro ještě větší váhu je možné některé zahradní válce naplnit vodou. Ruční zahradní válce mohou mít šířku od 50 cm do 100 cm. Velmi praktický doplněk je lišta na válci, která pomáhá stírat nečistoty, jež se na válec používáním nalepily. Pro více informací a zajímavých rad si přečtěte také naše články. V našem online magazínu najdete užitečné tipy pro domov a zahradu.

Elektrická tlaková myčka Oleo-Mac PW 121
Zahradní technika

3 x podzimní úklid v zahradě

Trávník V září byste se měli pustit do posledního posekání trávy a následně mu dopřát vertikutaci. Ta jej zbaví mechu a pořádně jej provzdušní, snadněji tak bude vstřebávat živiny, vzduch a vodu a na jaře […]

Při pravidelném ošetřování, průřezu či zmlazování stromů a keřů vzniká halda větví, kůry a větviček. Drtiče větví dokážou zbytky dřevního odpadu znovu zhodnotit − zpracují dřevní odpad na jemnou drť, kterou pak vložíte do kompostu.
Zahradní technika

3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování

Drtič a štěpkovač, fukar a vysokotlaká myčka, aneb 3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování.