Zahradnické potřeby

Vlastníte zahradu? Pro každého zahrádkáře jsou důležité zahradnické potřeby, díky nimž se může starat o svou zahradu a udržovat ji stále v dobrém stavu. Zahradní domek pro zahradnické potřeby je proto velmi užitečným místem pro odkládání různých hrábí, lopat, rýčů, vozíků, koleček, žebříků, sekaček a ostatního nářadí. Domek v zahradě však může posloužit i na odkládání jiných věcí jako např. kola, zahradní nábytek nebo dětské hračky, bazénové vzduchové matrace apod. Zahradnické potřeby vám pomohou zkrášlit zahradní okolí a můžete je uložit do domku nebo kůlny. Zahradnické potřeby využije nejen profesionální zahrádkář, ale každý, kdo vlastní zahradu a chce ji mít udržovanou, čistou a obdivuhodnou. Pro více informací, rád a nápadů si přečtěte články v našem e-magazínu.

3 x podzimní úklid v zahradě
Zahradní technika

3 x podzimní úklid v zahradě

Trávník V září byste se měli pustit do posledního posekání trávy a následně mu dopřát vertikutaci. Ta jej zbaví mechu a pořádně jej provzdušní, snadněji tak bude vstřebávat živiny, vzduch a vodu a na jaře […]

10 tipů pro dokonalý chodník i terasu
Rady a Tipy

10 tipů pro dokonalý chodník i terasu

Zpevněné plochy kolem domu či na terase jsou neustále pod drobnohledem a vyžadují kvalitní vyhotovení. Při jejich výběru buďte nároční, stanovte si svoje požadavky a důsledně se jich přidržujte. Nabídka je čím dál pestřejší a vybere si každý.

10 možností jak využít zídky
Rady a Tipy

10 možností jak využít zídky

Hledáte způsob, jak netradičně ohraničit záhony, vyřešit terénní nerovnost, dekorovat či rozdělit prostor zahrady? Ideálním řešením jsou zídky, které nabízejí mnoho možností, jak je skombinovat s rostlinami.

Z městského atria vytvořili krásnou minizahradu
Realizace zahrad

Z městského atria vytvořili krásnou minizahradu

Ani malý prostor nemusí být překážkou na cestě k zelené oáze, ba právě naopak, může to být skvělá příležitost pro zakomponování moderních prvků zahradního designu a netradičních rostlin jako v případě tohoto nevelkého atria v centru rušného města v západní Francii.

Znovuzrození staré zahrady
Rady a Tipy

Znovuzrození staré zahrady

Kráčíte po chodníčku zahradou a musíte se ohýbat a uhýbat před větvemi, květinové záhony vám zastínily vysoké stromy a živý plot je spíše hanbou než okrasou. Navíc se vám ve skalce rozrostly některé skalničky natolik, že vyhubily ostatní […]