Trendy letošních Vánoc

09. 11. 2020 Sdílet

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Města i domácnosti začínají se sváteční výzdobou, v obchodních centrech hrají koledy a ženy oprašují recepty na vánoční cukroví.

Někomu se může zdát, že na pořízení vánočních dekorací je ještě brzy, ale opak je pravdou. Právě období před začátkem adventu je tím nejlepším časem, kdy začít přemýšlet o dárcích a o způsobu nazdobení domova. Na trhu je velký výběr různých produktů s různými cenami a jde o to vybírat co nejchytřeji.

vánoční dekorace

Foto Mountfield

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti. Vločky, hvězdičky, lucerny, závěsné koule, plyšáci a spousta světýlek k té pravé sváteční atmosféře bezpochyby patří. Už dávno nestrojíme jen stromeček, ale i dveře, okna, poličky nebo pořizujeme vánoční plyšáky, které potěší nejen ty nejmenší členy rodiny.

„Žhavým trendem posledních let je dekorativní LED osvětlení. V rámci této kategorie jsme rozšířili vánoční sortiment o nejrůznější stromky, figurky, postavičky, domečky apod. Samozřejmostí je pestrá nabídka LED řetězů určených jak do interiéru, tak do exteriéru, rozšířené o možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Oblíbené jsou i dekorace na baterie, které nepotřebují zapojení do elektrické sítě,“ vysvětluje produktová specialistka Mountfieldu Hana Sůrová.

vánoční dekorace

Foto Mountfield

Důležitou součástí Vánoc jsou adventní věnce, svícny a lucerny, ty nám dělají parádu celoročně, ale během vánočních svátků mají daleko podstatnější roli. Svíčka zapálená při štědrovečerní večeři je naprostou samozřejmostí. Večerní atmosféra se pak stane hřejivější, útulnější a romantičtější.

Radost ze zdobení stromečku vám ještě znásobí nádherné české skleněné vánoční ozdoby, které jsou foukané a ručně malované českými řemeslníky. Takové ozdoby pak zavěšujeme s úctou a zatajeným dechem. A je dobré užívat si zdobení stromku s těmi nejbližšími. Chvíle strávené s nimi jsou na Vánocích tím nejkrásnějším.

vánoční dekorace

Foto Mountfield

Na trhu v současné době najdete nepřeberné množství různých ozdob. „V Mountfieldu nabízíme svým zákazníkům velmi širokou nabídku dekorací, za opravdu nízké ceny. Např. ozdoby v různých stylech, od tradičních slaměných, přes severské až po moderní. Ozdoby i ostatní vánoční dekorace si navíc můžete prohlédnout a objednat na našem e-shopu z tepla svého domova,“ doplňuje Hana Sůrová.

Více informací o cenách a produktech najdete na www.mountfield.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Mountfield

Kategorie: Dekor
Tagy: LED osvětlení Od partnerů Vánoční dekorace vánoční svátky
Sdílejte článek