Podzim ve zlatých tónech

29. 10. 2018 Sdílet

Zlatá barva odnepaměti vzbuzovala obdiv a byla znamením bohatství a luxusu. A právě teď je jednou z nejžhavějších trendových barev, která se uplatňuje v designu interiérových svítidel. Je symbolem slunečního světla, úspěchu, hojnosti, pravdy a vznešenosti.

www.eglo.cz

Podzim přináší s sebou kratší dny, dřívější stmívání, a proto je ideálním obdobím na pořízení si nových svítidel, jejichž světlo vás optimisticky přenese přes sychravé a deštivé dny. Hitem nadcházející sezóny jsou svítidla ve zlatých barvách. Přinášíme několik tipů z novotou vonícího katalogu rakouské firmy EGLO, největšího světového výrobce interiérových svítidel.

Lustr PINTO GOLD

Svítidla série PINTO GOLD, které po rozsvícení „obléknou“ celou místnost do nádherného zlatého třpytivého závoje. Kromě různých variací lustru můžete zakoupit také stojací lampu, nástěnnou a stolní lampičku PINTO GOLD.

www.eglo.cz

Stolní lampička BARBOTTO

Gold is new black. A jejich kombinací nemůže designér šlápnout vedle. Důkazem toho je stylová lampička BARBOTTO. Zlatý vnitřek kovového tubusu rozzáříte LED žárovkou s paticí GU10. Interiér můžete doplnit také stejnojmennou stojací lampou o výšce 180 cm.

www.eglo.cz

Lustr VISERBELLA

Série svítidel Viserbella s luxusním nádechem ve zlatavém tónu na efektních stínidlech. Zlatá barva je výrazná již sama o sobě, proto zbytek interiéru ponechte v jednoduchém konceptu a minimalismu, ať se zlaté lampy stanou dominantou a šperkem celé místnosti.

www.eglo.cz

Série svítidel ADRI 2

Jak málo stačí k dosažení velkého efektu. Minimalistický design série ADRI 2 sází na kombinaci bílé a zlaté barvy a „přiznanou“ žárovku. Záleží jen na vás, kterou z designových žárovek EGLO si do některé z těchto lamp a svítidel zvolíte.

www.eglo.cz

Stropní svítidlo MONTENOVO

Na stropě vaší místnosti se díky svítidlo MONTENOVO pomyslně rozzáří zlatavý sluneční kotouč. Luxusně působící přisazený lustr vás ohromí výkonem. Vysoce účinná LEDka značky Samsung má příkon pouhých 16 W, poskytuje přitom světelný tok 1500 lumenů, což je větší výkon, než u klasické stowattové žárovky.

www.eglo.cz

Stolní lampička CARLTON

A ještě jednou vděčná kombinace zlaté a černé pro váš stůl či polici. Váš interiér ozvláštní stolní svítidlo CARLTON 2 s netradičně řešeným kovovým stojanem ve zlaté barvě a s černým stínítkem se zlatou barvou na vnitřní straně. Coby světelný zdroj si pořiďte LED žárovku s paticí E14, ideálně teplé bílé barvy.

Že zlatá barva není zrovna váš šálek kávy? Na www.eglo.cz můžete vybírat z tisíců lustrů, lamp, lampiček a dalších svítidel v nejrůznějších stylech. Ať už jste příznivci retra, vintage, minimalismu, nebo těch nejmodernějších trendů, svého favorita zde určitě naleznete.

ZDROJ: PR článek společnosti EGLO

Kategorie: Trendy
Tagy: Inteligentní osvětlení LED osvětlení nástěnné osvětlení Od partnerů závěsná osvětlení
Sdílejte článek