Netrapte se s lankem startéru! Pomůže technologie InStart® od Briggs & Stratton

Netrapte se s lankem startéru! Pomůže technologie InStart® od Briggs & Stratton

01. 06. 2018 Sdílet

Máte při startování sekačky už dost trápení s lankem startéru? Briggs & Stratton má pro vás inovativní systém startování sekaček se spalovacím motorem.

Nové řešení určitě potěší ty, kteří neradi startují motor taháním za startovací lanko. INSTART® je nejnovější technologie s baterií Lithium-Ion přímo integrovanou do motoru. Díky systému InStart® může uživatel nastartovat motor snadno – bez tahání za lanko startéru, bez pumpování paliva a nastavování sytiče, stačí stisknout tlačítko Start nebo otočit klíčkem a motor nastartuje. Vždy!
To je nejjednodušší startování sekačky se spalovacím motorem v historii a určitě velké usnadnění pro osoby, které měly problém s taháním za lanko startéru. InStart® je spojením výkonu spalovacího motoru s bezproblémovým startováním elektrické sekačky.

Zdroj Briggs & Stratton

Zdroj Briggs & Stratton

Vyzkoušená technologie baterie Lithium-Ion umožňuje jednoduché, nepřetržité a mnohonásobné startování bez potřeby stálého nabíjení baterie.

NABIJTE, VLOŽTE, SEKEJTE – ještě nikdy nebylo startování sekačky tak jednoduché!

Systém INSTART® je dostupný v motorech Briggs & Stratton 575iS, 675iS, 775iS a 875iS.

Zdroj Briggs & Stratton

Zdroj Briggs & Stratton

Technologie INSTART® – nyní bez lanka startéru, stačí jen stisknout tlačítko nebo otočit klíčkem.

• Žádné pumpování paliva

• Žádné nastavování sytiče

• Žádné startovací lanko

• Okamžité, snadné startování

• Nabíjení baterie 60 minut – více než 75 startů

• Nabíjení baterie 10 minut – více než 20 startů

V této sezoně máme k dispozici zdarma mobilní aplikaci s názvem Zelený trávník, kde najdete spoustu užitečných informací o motorech B & S, technologiích, tipech, FAQ… Najdete zde také nejbližší servisní bod B & S, protože aplikace obsahuje mapy Google. Aplikaci lze stáhnout z App Store a Google Play.

Zdroj Briggs & Stratton

Zdroj Briggs & Stratton

Systém Mow N’ Stow® v motorech Briggs & Stratton – při skladování své sekačky šetříte 70 % místa!

Nejnovější systém Mow N‘ Stow® patentovaný firmou Briggs & Stratton umožňuje unikátní způsob skladování sekačky se spalovacím motorem VE SVISLÉ POLOZE. Je to nyní jediný spalovací motor na trhu, díky kterému je možné sekačku postavit ve svislé poloze, bez rizika úniku oleje nebo paliva. Nové motory Briggs & Stratton s výbavou Mow N‘ Stow® mají speciálně navržené palivové nádrže a karburátory. Celý motor má také zdokonalené těsnění. Od teď jsou běžné servisní práce, čištění žacího ústrojí, přeprava a skladování benzínové sekačky snadnější než kdykoliv před tím.

Zdroj Briggs & Stratton

Zdroj Briggs & Stratton

Díky systému Mow N‘ Stow® vám sekačka v garáži zabere o 70 % MÉNĚ MÍSTA! Navíc ji lze snadněji přepravovat, čistit a udržovat – bez úniků a problémů. Systém Mow N‘ Stow® vám umožňuje přepravovat a skladovat sekačku ve svislé poloze.

www.facebook.com/BriggsandStrattonCZ

www.BriggsandStratton.com

ZDROJ: PR článek společnosti Briggs & Stratton

Kategorie: Zahradní technika
Tagy: sekačka na trávu startovací lanko startování sekačky
Sdílejte článek