křovinořez

Péče o trávnik se záhradní technikou

24. 06. 2020 Sdílet

Hecht Motors s.r.o. představuje pomocníky do zahrady, s kterými bude její udržování hračkou.

Elektrický křovinořez HECHT 1445 se hodí pro údržbu zahradního porostu tam, kde nemůžeme použít jiný typ sekaček. Elektrické křovinořezy jsou oblíbené díky své nenáročnosti na údržbu, obsluhu, mají relativně tichý provoz a jednoduchý start. HECHT 1445 je osazen motorem o příkonu 1400 W, který pohání kvalitní ocelové nože, jež si hravě poradí i s menšími náletovými křovinami. Je dobře vyvážený, nabízí nízkou hmotnost pouze 5 kilogramů. Většina hmotnosti je přenášena do ramenního popruhu, a tak se vaše ruce neunaví ani po delší práci. Díky dělitelné, snadno rozebíratelné hřídeli je skladný a bez problémů jej můžete přepravovat i v automobilu. Pracovní šířka záběru struny je 42 centimetrů, součástí dodávky je i strunová hlava, kterou lze rychle a snadno zaměnit na nože. Křovinořez tak rychle změníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný k úpravám kolem plotů, zdí, stromů a podobně. V balení naleznete kromě strunové hlavy také kovový kotouč a popruh. Elektrický křovinořez HECHT 1445 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 1999 Kč.

Elektrický křovinořez HECHT 1445

ZDROJ HECHT

Motorový křovinořez HECHT 150 podstatně sníží vaši únavu a zároveň zvýší váš komfort při práci. Je totiž vybaven dokonalým antivibračním systémem, který tlumí přenášení vibrací od motoru i žacího nástroje do rukojetí a popruhu. Masívní řídítka s ergonomicky tvarovanými madly skvěle padnou do ruky a umožní vám přesné vedení stroje v terénu. Je dodáván je včetně dvouramenného popruhu – „vesty“ s kvalitním polstrováním. Hmotnost stroje je tak při správném vyvážení přenášena do popruhu, vaše ruce nejsou zatěžovány a zátěž je díky kvalitním popruhům rozložena rovnoměrně. Rozhodně stojí za zmínku, že jde o stroj, který vychází z osvědčené konstrukce profesionálního křovinořezu HECHT 163 PROFI. Součástí dodávky je zdarma kvalitní trojzubý ocelový nůž, strunová hlava a základní nářadí pro výměnu nástrojů. A na závěr několik parametrů: Záběr nožů je 30 cm a záběr struny 43 cm. Stroj nabízí motor o objemu 51,7 cm3 a má výkon 2 HP. Váží 10 kg. Motorový křovinořez HECHT 150 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 4990 Kč.

Motorový křovinořez HECHT 150

ZDROJ HECHT

Multifunkční křovinořez HECHT 1331 vám nabízí čtyři funkce v jednom. Za cenu jednoho stroje máte hned čtyři – křovinořez, vyžínač, plotostřih a vyvětvovací pilu. Přičemž pila, plotostřih, nožová i strunová hlava jsou ke stroji zdarma – stejně jako dvouramenný popruh a sada základního nářadí pro údržbu. V ceně je také jedna prodlužovací tyč pro použití s vyvětvovací pilou nebo plotostřihem. Pohodlně tak zastřihnete i živé ploty vysoké více než 3 metry, nebo dosáhnete s pilou vysoko do korun stromů. Pohonná jednotka disponuje silným dvoutaktním motorem o výkonu 1,5 HP a její hmotnost bez příslušenství činí 3,8 kg. Křovinořez můžete osadit nožovou nebo strunovou hlavou (vyžínač). Nožová hlava si snadno poradí i s mladými náletovými dřevinami. A teď k pile: Za zmínku stojí, že je vybavena olejovou nádržkou pro automatické mazání řetězu. Multifunkční křovinořez HECHT 1331 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 4390 Kč.

Multifunkční křovinořez HECHT 1331

ZDROJ HECHT

Akumulátorový nůžkový vyžínač HECHT 5036 SET je kombinovatelný stroj, který nabízí funkci nůžek nebo plotostřihu. Je skvělým pomocníkem pro konečnou úpravu po hlavním sečení a pro úpravy špatně dostupných míst. V základním provedení jej využijete jako malé ruční nůžky – například pro přesné zastřižení trávy v okolí skalky. Po nasazení na teleskopickou rukojeť (a i díky nastavitelným pojezdovým kolečkům) stroj využijete třeba pro zastřižení trávy v okolí zdí a domů. Součástí dodávky jsou dvě střihací lišty, které lze velice rychle a snadno vyměnit bez použití nářadí: Základní lištu využijete především pro úpravu trávy, druhá lišta slouží k zastřižení a tvarování menších keřů a živých plotů. Nůžky lze natáčet do stran o 90°, můžete je použít jak vodorovnému, tak svislému zastřižení trávy, například prorůstající vaším plotem. Akumulátor a nabíječka jsou v ceně. Nůžkový vyžínač má záběr 8/11 cm, váží 1 kg a pohání jej Li-Ion článek Samsung 3,6 V s kapacitou 1,3 Ah. HECHT 5036 SET seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 999 Kč.

Akumulátorový nůžkový vyžínač HECHT 5036 SET

ZDROJ HECHT

Elektrický čistič spár HECHT 444 je skvělou volbou, pokud si chcete poradit s plevely a nečistotami ve spárách například chodníků a dlažeb. Můžete využít plastový nebo drátkový kartáč, které jsou součástí balení zdarma a jež ze spár spolehlivě vytrhají a vymetou nečistoty. Výšku stroje můžete přizpůsobit své postavě díky teleskopické rukojeti, která nabízí rozsah od 95 do 123 centimetrů. Maximální ergonomické pohodlí při práci vám nabídne také natáčecí madlo, které si můžete nastavit podle svých potřeb. Práci vám výrazně ulehčí i pomocné kolečko, po kterém stroj jede, a důležitou drobností, kterou jistě oceníte, je také odlehčovač pnutí kabelu. Stroj váží 2,2 kg, má příkon 400 W a nabízí záběr 110 mm. Elektrický čistič spár HECHT 444 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 999 Kč.

Elektrický čistič spár HECHT 444

ZDROJ HECHT

Zdroj: PR článek společnosti HECHT

Kategorie: Zahradní technika
Tagy: krovinořezy Od partnerů
Sdílejte článek