Zahradní architektura je pro zahradu velmi důležitá. Dává jí nový rozměr a dotváří ji, aby nepůsobila prázdně nebo nedokončeně. Zároveň je zahradní architektura velmi praktická. Ať už jde o zahradní domek, kde si můžete uložit všechno nářadí nebo sezonní zahradní potřeby, nebo o zahradní altán, který vytváří příjemný stín v horkých letních měsících a chrání také před letním deštěm. Mezi zahradní architekturu se mohou pokládat i dětská hřiště, zahradní chatky pro děti nebo letní kuchyň s venkovním krbem.

Reklama
Zahrada nemá být jen krásná, ale také zábavná!

Zahrada nemá být jen krásná, ale také zábavná!

Co si představíte, když se řekne zahrada? Někdo hlavně květiny a stromy, další posezení ve stínu pergoly, jiný zase fotbalový zápas s dětmi… A náš spolupracovník, zahradní architekt Ferdinand Leffler, si to představí vše dohromady. Jeho mozek hned jede na plné obrátky a chrlí další a další skvělé nápady, které by vám nikdy ani nepřišly na

Zahradní trendy 2013

Zahradní trendy 2013

I zahradní architektura má své ikony. Jednou z nich je výstava Chelsea Flower Show, kde si každý rok dávají dostaveníčko zahradní architekti a designéři z celého světa. Ani náš spolupracovník, architekt Ferdinand Leffler, nebyl výjimkou, a tak vám teď můžeme ještě pěkně začerstva naservírovat ochutnávku toho, co se za poslední rok urodilo v jejich hlavách.