Čerpadlo do studny

Zahradní čerpadlo do studny se používá k čerpání vody ze studny a někdy i z bazénu. Hravě si také poradí s odčerpání vody např. z vytopené garáže nebo z nějaké nádrže. Na trhu je množství různých čerpadel, větších i menších, s vyšším výkonem i s nižším. Díky čerpadlům můžete čerpat vodu na zavlažování zahrady nebo provoz vody v zahrádkářské oblasti, nebo jakékoliv využití vody tam, kde není klasický přívod vody. Pokud potřebujete poradit při výběru zahradního čerpadla do studny, přečtěte si novinky a zajímavosti o zahradě, bydlení a všem s tím spojeným v článcích v našem online magazínu HOME. .
Rodinná zahrada ve Slaném krásná i na podzim
Čerpadlo do studny

Rodinná zahrada ve Slaném krásná i na podzim

Důkazem, že prostřednictvím okrasných travin, trvalek s okrasnými semeníky, dřevin s pestrou kůrou a mnoha dalších pomůcek zahradního architekta můžete vytvořit i na podzim barevnou a půvabnou zahradu, je rodinná zahrada ve Slaném.

Malé vodní prvky v zahradní kompozici
Čerpadlo do studny

Malé vodní prvky v zahradní kompozici

Voda je úžasný prostředek, kterým můžete oživit a obohatit svou zahradu. Že máte jen balkon nebo terasu? Žádný problém. O přítomnosti malého vodního prvku ve vaší zahradní nebo balkonové kompozici totiž nerozhoduje velikost prostoru, ale […]