Domácí zahradní krby s udírnou jsou stále více oblíbené u lidí, kteří vlastní alespoň kousek pozemku. Pohodový čas strávený s blízkými u krbu v letní zahradě během dlouhých letních večerů je snad jedním z nejkrásnějších. Kromě toho výborně slouží k přípravě jedinečných chutných jídel. Zahradní krby s udírnou mohou být větší i menší, postavené u zdi, rohové nebo i ve středu vaší zahradní kuchyně. Mnoho lidí se rozhodne pro stavbu takových krbů svépomocí, a to z cihel nebo kamen. Ti méně zručnější si zavolají na pomoc firmu, která jim postaví zahradní krb s udírnou podle jejich představ. Pokud hledáte informace, případně rady a zajímavé tipy při stavbě zahradního krbu, přečtěte si naše články.

Reklama
Opravdu letní kuchyň

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem… jen ji na to musíte připravit.

Zahradní kuchyň

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem… jen ji na to musíte připravit.