Zahradní posezení

V každé zahradě je třeba mít zahradní posezení. Zahradní posezení totiž představuje prostor pro odpočinek a prostor pro příjemné setkání s rodinou a přáteli. Zahradní posezení zahrnuje sedačkovou sestavu a zahradní konferenční stolek, jsou to různá křesla, židle se stolkem, nebo i lehátka a závěsná křesla. Zahradní posezení by mělo být komfortní a příjemné, ale zároveň by mělo dokonale doplňovat vzhled vaší zahrady – stylově, velikostně i materiálově. Jak by mělo vypadat správně zahradní posezení? Který nábytek je skutečně nejvhodnějším pro zahradní posezení? Přečtěte si naše články a zjistíte více. Kromě toho vám nabízíme novinky a inspirace pro hezčí bydlení.
Plánování zahrady byste neměli podcenit
Rady a Tipy

Plánování zahrady byste neměli podcenit

Pro většinu čerstvých majitelů pozemku je zahrada na vedlejší koleji až do doby, než bude dům pevně stát na svém místě. Jakmile je ale postaveno, začnou se zahradou chvátat jako o závod. Právě při tomto hektickém běhu za krásnou zahradou vznikne nejvíc chyb.

Opravdu letní kuchyň
Letní kuchyně

Opravdu letní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou […]

Zahradní kuchyň
Rady a Tipy

Zahradní kuchyň

Asi největší výhodou života v rodinném domě je, že za pěkného počasí může váš životní prostor rozšířit zahrada – jak o další čtvereční metry, tak i o úplně jiný rozměr bydlení. Může se stát vaším letím obývacím pokojem, jídelnou či kuchyní pod širým nebem... jen ji na to musíte připravit.