Zdroj: Vileda

Inovovaný praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 pro snadný a efektivní úklid

11. 03. 2022 Sdílet

Čistou podlahu doma udržíte snadno pomocí toho pravého pomocníka. Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů.

Třásně z mikrovlákna rychle a pořádně vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií.
Součástí setu je i kbelík se šlapacím pedálem a rotačním ždímačem,
díky kterému hlavici z mikrovláken hravě vyždímáte na požadovanou vlhkost – stačí ji vložit do ždímače a sešlápnutím pedálu nechat odstředivou sílu odstranit přebytečnou vodu. Mop tak můžete bez obav použít na všechny typy povrchů včetně dřevěných podlah. Kbelík navíc obsahuje bariéru, která zabrání stříkaní vody ven z kbelíku během ždímání pro maximální komfort při úklidu. Pro co nejsnazší manipulaci při úklidu má kbelík podélnou rukojeť a váží pouhých 1,4 kg a vodu z kbelíku snadno a intuitivně vyprázdníte čelním otvorem.

Vileda mop

Zdroj: Vileda

Vileda TURBO hlavice z mikrovláken je snadno odnímatelná a lze ji prát v pračce až na 60 °C. Náhrady je možné zakoupit i samostatně. Díky trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností,
červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, fialové třásně pomáhají lépe zachytit vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Otočný 360 ° kloub mopu usnadňuje čištění těžko přístupných oblastí, jako například pod nábytkem. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč má volitelnou délkou, která dosahuje až 125 centimetrů.

Pro snadný a efektivní úklid volte takové pomocníky, kteří vám práci opravdu usnadní. Třásňový rotační mop Vileda TURBO 3v1 v setu s praktickým a lehkým kbelíkem podlahu efektivně vyčistí a díky mikrovláknu odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze za pomoci vody. Třásňovou hlavici můžete snadno odejmout, vyprat v pračce a používat opakovaně. Rotační ždímač ve spolupráci se šlapacím pedálem snadno odstraní z mopu přebytečnou vodu. Díky trojúhelníkové hlavici a otočnému kloubu se s mopem dostanete i do jinak těžko přístupných míst pod nábytkem či rohů.

Vileda mop

Zdroj: Vileda

Třásňový rotační mop Vileda TURBO 3v1 zakoupíte od 999 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Zdroj: Vileda

Kategorie: Design interiérů
Tagy: domácí pomocníci mopy podlahy úklid v domácnosti uklizeni
Sdílejte článek