Zdroj: Candy Hoover

Nový akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9 s technologií ANTI-TWIST™

16. 05. 2023 Sdílet

Nový akumulátorový tyčový vysavač HF9 značky Hoover přináší větší sací výkon s délkou provozu až 30 minut na jedno nabití baterie a příslušenství vhodné pro vysávání celé domácnosti od podlahy po strop. Technologie ANTI-TWIST™ zabraňuje namotávání vlasů nebo dlouhých chlupů na kartáčovou lištu podlahové motorizované hubice. Navíc k nákupu vysavače získáte 5 let prodlouženou záruku zdarma.

TECHNOLOGIE ANTI-TWIST™ – unikátní motorizovaná hubice proti namotávání vlasů

Technologie ANTI-TWIST™ se speciálním hřebenem integrovaným v podlahové hubici zabraňuje namotávání vlasů a dlouhých chlupů kolem kartáče. Hřeben je včas zachytí a sání je následně odvede společně s ostatními nečistotami do prachové nádoby.

Průhledný horní kryt umožňuje snadný přístup ke kartáči a jeho rychlé vyjmutí bez nutnosti obracet hubici v případě údržby nebo kontroly. Kartáčová lišta je vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin a je tak vhodná na vysávání jakéhokoliv druhu povrchu.

Vysavač HF 9 je flexibilní a vybavený na úklid celé domácnosti

Vysavač HF 9 je flexibilní a vybavený na úklid celé domácnosti.
Zdroj: Candy Hoover

OPTIMÁLNÍ VÝDRŽ BATERIE 30 MINUT – rychlé a snadné nabíjení

Výkonná 4000 mAh lithiová baterie (LION) zajišťuje optimální výdrž vysávání 30 minut ve standardním režimu. Průměrná doba vysávání domácnosti do 100 m2 činí 26 minut2, tedy pohodlně zvládnete uklidit celou domácnost v běžném režimu bez ztráty sací síly.

S použitím druhé baterie dosáhnete až 60 minut3 celkové doby provozu nebo můžete nabíjet jednu baterii, zatímco používáte druhou. Jednoduše zapojte nabíječku do zásuvky a připojte nabíjecí kabel do vysavače nebo snadno vyndejte baterii a nechte ji nabíjet u jakékoliv zásuvky. Plné nabití dosáhnete již za 3,5 hodiny.

Ruční verze s několika nastavci

Ruční verze s několika nastavci Zdroj: Candy Hoover

BEZKARTÁČOVÝ MOTOR – vysoký výkon vysávání

Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Motor s 350 W poskytuje 63 AW sacího výkonu ve standardním režimu a 130 AW v Turbo režimu bez ztráty sací síly pro efektivní zachycení prachu a nečistot na všech druzích podlah vaší domácnosti.

HF9 je vhodný na všechny podlahy bez nutnosti přepínat nebo měnit kartáče

HF9 je vhodný na všechny podlahy bez nutnosti přepínat nebo měnit kartáče Zdroj: Candy Hoover

PRAKTICKÝ LED DISPLEJ NA RUKOJETI A MOBILNÍ APLIKACE

Režim vysávání snadno zvolíte na LED displeji na rukojeti stejně jako zapnutí a vypnutí vysavače, dále můžete volbou povrchu určit rychlost otáčení kartáče, či zvolit Turbo režim (12 min) pro plný výkon při náročném vysávání.

Ať zvolíte jakýkoliv režim, displej bude v každém z nich zobrazovat zbývající čas úklidu s ohledem na stav nabití baterie. Pomocí aplikace hOn můžete získat přístup k obsahu, jako je rychlý průvodce, upozornění na údržbu nebo řešení problémů a další tipy.

Snadné ovládaní na LED displeji přímo na rukojeti

Snadné ovládaní na LED displeji přímo na rukojeti Zdroj: Candy Hoover

PRUHOVÉ LED OSVĚTLENÍ HUBICE

Už žádný skrytý prach! Vysavač je vybaven dvěma předními LED pruhy se studeným světlem na podlahové hubici, díky kterým jasně vidíte všechny nečistoty i na tmavých místech. Proto můžete bez problémů a pohodlně vysávat i po tmě.

LED světlo na podlahové hubici posvítí i na drobný prach

LED světlo na podlahové hubici posvítí i na drobný prach. Zdroj: Candy Hoover

HUBICE SKLOPITELNÁ O 90° A OTOČNÁ O 180°

Hladký pohyb kolem nábytku a překážek díky citlivému kloubu zaručují maximální pohodlí během úklidu, hubici lze sklopit o 90° a zároveň otočit o 180°. Jednoduše tak můžete vysávat kolem nábytku i pod nábytkem, v úzkých prostorech a špatně přístupných místech bez omezení. Boční měkké nárazníky na hlavní motorizované hubici zajistí ochranu nábytku při manipulaci v jeho blízkosti.

Díky ohebnému kloubu vysajete všechna místa

Díky ohebnému kloubu vysajete všechna místa. Zdroj: Candy Hoover

USTOJÍ TO SÁM

Nový vysavač HF9 lze zaparkovat ve svislé poloze bez nutnosti připevnit jej ke stěně, takže jej uložíte opravdu kamkoliv – do komory, do rohu v kuchyni, aby byl stále po ruce.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO CELÝ DOMOV

HF9 je vybaven integrovaným prachovým a nábytkovým kartáčem 2v1 a štěrbinovou hubicí, které lze snadno nasadit jak na ruční verzi vysavače, tak na trubici pro úklid nad podlahou. Prachový kartáč je ideální pro tvrdé a delikátní povrchy jako jsou police, klávesnice či rámy obrazů, nábytkový kartáč snadno vyčistí čalounění a látkové povrchy. Dlouhá štěrbinová hubice je připravena k použití v úzkých a těžko dostupných místech.

Modely PET řady HF9 disponují efektivní motorizovanou hubicí na zvířecí chlupy s LED osvětlením, díky níž pohodlně zbavíte nečistot veškerý čalouněný nábytek nebo třeba sedačky v autě (platí pro modely HF910P 011 a HF920P 011).

Vybrané modely mají nastavec na vysávaní chlupů z polstrování

Vybrané modely mají nastavec na vysávaní chlupů z polstrování. Zdroj: Candy Hoover

1 Sací výkon AW měřený v souladu s IEC 62885-4:2020 ve standardním režimu, v laboratoři třetí strany
2 26 minut na úklid domácnosti do 100 m2 – posouzeno v souladu s metodikou uvedenou v článku 6.16.2.4 IEC 62885-4:2020
3 60 minut při použití 2 baterií (platí pouze pro modely HF920H 011 a HF920P 011)

  • Řada HF9 obsahuje 4 modely vysavačů, které si můžete prohlédnout zde.
  • Varianta PET s plnou výbavou a 2 bateriemi v balení je zelený model HF920P 011 s doporučenou cenou 13 990 Kč.
  • Ženami velmi oblíbená bude růžová varianta se 2 bateriemi v balení HF920H 011 s doporučenou cenou 12 990 Kč – pozor, neobsahuje PET hubici.

Video je k dispozici zde.

Zdroj: PR článek společnosti Candy Hoover

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Akumulátorový vysavač domácí pomocníci Tyčové vysavače úklid v domácnosti
Sdílejte článek