Zdroj: Geberit

5 důvodů, proč si pořídit sprchovací WC

21. 04. 2022 Sdílet

Od WC můžete čekat víc, než jen dokonalé spláchnutí a snadnou údržbu. Sprchovací WC AquaClean poskytuje hned několik mimořádně rozmazlujících funkcí, kterých se již nikdy nebudete chtít vzdát. Příjemný komfort využijete každý den, a to díky spolehlivosti a vysoké kvalitě výrobků Geberit, po dlouhá léta. Široká nabídka od sprchovacích sedátek přes všestranná kompletní WC až po luxusní designové kousky umožňuje vybrat si ten nejvhodnější model přesně podle vašeho přání.

1. Příjemná očista s WhirlSpray

Srdcem každého sprchovacího WC je funkce očisty vodou a Geberit ji za posledních 40 let vyladil k dokonalosti. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray poskytuje teplý proud vody ohřáté na tělesnou teplotu, který vás důkladně a jemně očistí. Kontakt vody s kůží je díky dynamickému provzdušnění a rotaci příjemný a oscilace sprchovacího ramene zvyšuje účinnost očisty.

Sprchovací wc

Zdroj: Geberit

Intenzita sprchovacího proudu má několik stupňů, lze ji ovládat i během sprchování a také uložit do osobního profilu. Dobrou zprávou pro životní prostředí je nízká spotřeba vody a minimalizace použití toaletního papíru.

2. Svěží vzduch na WC

S nepříjemným zápachem v koupelně se někdy setkal asi každý z nás. A každý máme svoje metody jeho odstraňování. Od vonných tyčinek přes vůně ve spreji až po jednoduché větrání. Většina řešení pomáhá jen na krátkou dobu a je málo efektivní.

Sprchovací wc

Zdroj: Geberit

Sprchovací WC Geberit AquaClean v kombinaci s integrovanou jednotkou odsávání zápachu odstraňuje nepříjemný zápach přímo v místě jeho vzniku, tedy v toaletní míse. Keramický voštinový filtr s dlouhou životností se pak postará o vyčištění vzduchu. Standard, na který jste zvyklí z kuchyně s digestoří, můžete mít nyní i ve své koupelně.

3. Dámská sprcha

Jemný proud dámské sprchy vám poskytne dokonalou intimní hygienu. Pokud se nepoužívá, je tryska skryta v chráněné pozici a před a po použití se vždy automaticky očistí. Ostatně, pro péči o citlivé intimní partie není nic lepšího než čistá voda.

Sprchovací wc

Zdroj: Geberit

4. Užitečné osvětlení

Návštěva toalety v noci se může obejít bez zakopnutí a nežádoucího úplného probuzení. Diskrétní orientační světlo vás neoslní, a přesto spolehlivě navede přímo k WC. Oblíbenou barvu a intenzitu LED světla nastavíte za pár vteřin na dálkovém ovladači nebo v aplikaci Geberit Home.

Sprchovací wc s podsvícením

Zdroj: Geberit

5. Detekce uživatele

Otevření víka, ohřívání vody, odsávání zápachu, ohřev sedátka a aktivace osvětlení. Tak vás přivítá sprchovací WC, jakmile se dostanete do jeho detekčního prostoru a dosednete na sedátko. Rozsah snímání pohybu upravíte podle velikosti místnosti. Sprchovací WC vás bude každý den rozmazlovat a starat se o vaše maximální pohodlí.

Kompletní informace o všech modelech Geberit AquaClean a jejich komfortních funkcích naleznete na www.geberit-aquaclean.cz.

Zdroj: PR článek Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: LED technologie osobní hygiena sprchovací toalety Sprchovací WC WC mísy
Sdílejte článek