Čistota, oslňující lesk a bělost toalety, a to vše bez chlóru

24. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Nic nemůže být více beznadějné, než marné drhnutí odolné špíny v záchodové míse. Počínaje skvrnami od vodního kamene až po rez. Zbavit se některých usazenin a skvrn dá práci. Hygienicky čistá a zářivé bílá toaleta […]

Nic nemůže být více beznadějné, než marné drhnutí odolné špíny v záchodové míse. Počínaje skvrnami od vodního kamene až po rez. Zbavit se některých usazenin a skvrn dá práci. Hygienicky čistá a zářivé bílá toaleta je tak velkou výzvou. To je důvod, proč specialista na hygienickou čistotu a svěžest toalet, značka Bref společnosti Henkel ČR, přichází v březnu 2014 na český trh s novinkou Bref Power Gel 6xEffect Max White. Tento nový čistič disponuje nejen 6 jedinečnými funkcemi a účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami, ale zároveň bez chlóru dodá toaletě jasnou a zářivou bělost.

Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect Max White (750 ml) je velmi účinným pomocníkem v honbě za dosažením zářivě bílého a svěžího WC. Složení této novinky přináší šest speciálních funkcí – jedinečnou bělost bez chlóru, dezinfekci, odstranění odolných nečistot, účinnost v boji proti vodnímu kameni, dodání svěžesti a to vše nejen nad vodní hladinou, ale hlavně i pod ní. Navíc s minimem úsilí. Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect zanechá vaši toaletu zářivě bílou a dodá jí úžasnou dlouhotrvající svěžest.

zdroj: Henkel ČR, spol s r.o.

zdroj: Henkel ČR, spol s r.o.

• NOVINKA Bref Power Gel 6xEffect Max White (750 ml) – je velmi účinným pomocníkem v dosažení zářivě bílého a svěžího WC. Dezinfikuje, odstraňuje odolné nečistoty, vodní kámen a dodá toaletě svěžest a jedinečnou bělost bez chlóru. Nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní.

Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect Max White se na pultech obchodů objeví v březnu 2014. Jeho doporučená maloobchodní cena, stejně jako cena ostatních WC čističů řady Bref Power Gel 6xEffect je 89,90 Kč.

www.bref.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: čistič toaleta
Sdílejte článek

Diskuze