Dopřejte si wellness u vás doma s úsporou vody i peněz

06. 05. 2020 Sdílet

Voda hraje zásadní roli v oblasti hygieny a pohody, a je tak naší každodenní nezbytnou součástí života. Stejně tak jako se pro nás stalo standardem každodenní sprchování těla, společnost Geberit by ráda přispěla k podobné změně i v oblasti WC hygieny.

PŘEKVAPUJÍCÍ FAKT – TOALETY S INTEGROVANOU SPRCHOU ŠETŘÍ VODU

Na trhu jsou stále častěji k vidění toalety s integrovanou sprchou, které kombinují vlastnosti klasického WC a bidetu. Nabízejí tak rychlou jemnou hygienu a dokonalý pocit čistoty. Přímo v toaletní míse je zabudovaná sprcha, jejíž sprchovací rameno se dle požadavků posouvá a očistí vaše intimní partie vodou v tělesné teplotě. Na první pohled by se zdálo, že spotřeba vody a elektřiny těchto zařízení bude o něco vyšší než u běžného WC a budeme tedy předpokládat vyšší náklady.

Ve srovnání se spotřebou toaletního papíru u běžných toalet je objem použité vody a elektřiny při použití toalety s integrovanou sprchou zanedbatelná. „Na jedno sprchování je zapotřebí zhruba jeden litr vody a spotřeba elektřiny je také minimální s tím, že se její výše samozřejmě odvíjí od počtu osob v domácnosti a nastavení příslušného modelu. Nicméně všechny naše toalety AquaClean s integrovanou sprchou mají menší spotřebu energie než průměrný kávovar,“ vysvětluje David Pánek ze společnosti Geberit.

Pokud vám záleží na životním prostředí, je zásadní si také uvědomit, že na samotnou výrobu 7 ruliček toaletního papíru se spotřebuje cca 50 l vody, kterou je navíc nutno za pomoci významného množství energie ohřát. Míra použití toaletního papíru má také vliv na náklady a energii spojených s čištěním vody v čističkách odpadních vod.

Sprchovací WC

Sprchovací WC Geberit AquaClean s integrovanou sprchou a technologií WhirlSpray. FOTO Geberit

REVOLUCE V OSOBNÍ HYGIENĚ

Čistili byste si snad ruce papírem nebo k tomuto účelu použili raději tekoucí vodu? Společnot Geberit proto nabízí prostřednictvím svého revolučního produktu- sprchovacího WC AquaClean pocit svěžesti a péče přímo ve vaší koupelně, jako byste si právě dali sprchu. Stále více lidí, kteří kladou důraz na své zdraví a starají se o svůj vzhled, je nadšeno jemnou a přirozenou očistou se sprchovacím WC. Čištění teplou vodou je důkladnější a jemnější než používání toaletního papíru, a je tudíž ideální pro citlivé intimní oblasti. Sprchovací toalety Geberit proměňují i ten nejmenší prostor ve wellness oázu a vytváří komplexní pocit komfortu s minimálním úsilím díky jednoduchému dálkovému ovládání. Perfektní spojení designu a technologie zajišťuje, že sprchovací WC Geberit AquaClean nezaberou více místa než běžná WC.

Jednoduché ovládání.

Jednoduché ovládání. FOTO Geberit

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO, JAK WC GEBERIT AQUACLEAN FUNGUJE

KVALITNÍ VÝROBEK NA CELÝ ŽIVOT

Geberit AquaClean je kvalitní výrobek ze Švýcarska a přináší vám ve všech ohledech příjemný a bezpečný pocit. Pokud si sprchovací WC zaregistrujete na stránkách Geberit, budete si moci užívat tříleté záruky pro koncového zákazníka. Během prvních dvou let poskytuje společnost Geberit servis a opravu nebo výměnu vadných součástí zdarma. V doplňkovém třetím roce kryje náklady na veškeré náhradní díly v případě vad materiálu a výrobních vad modelu AquaClean. Registraci lze provést snadno online na stránkách.

Sprchovací WC

Sprchovací WC Geberit AquaClean harmonicky a sebevědomě splyne s interiérem každé koupelny. FOTO Geberit

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Naše sprchovací WC dělají radost milionům zákazníků. Nabízíme možnost poradenství a nezávazného testování v rámci testovacích zón v koupelnových studiích, které vám jsou k dispozici po celé České republice. Pro bližší informace i jejich kompletní seznam navštivte naše webové stránky, kde najdete podrobné rady a informace k zakoupení sprchovacích toalet.

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: osobní hygiena sprchovací toalety Sprchovací WC WC hygiena
Sdílejte článek