sprchovací toaleta

Inteligentní toaleta, která se vám přizpůsobí

07. 05. 2020 Sdílet

Kombinace designu, chytrých technologií a kvalitního materiálu – to je TECElux. Instalační systém TECElux je složen ze speciálního montážního rámu a designové skleněné krycí desky s integrovaným elektronickým ovládáním.

TECElux je vybaven funkcí mechanického nebo elektronického splachování s funkcí bezkontaktního splachování. Díky dvoumnožstevnímu bezdotykovému splachování se stává splachování vysoce hygienické a nedochází k plýtvání vodou. Elektronické splachování TECElux navíc využívá senzoru, který zaregistruje osobu v blízkosti toalety a aktivuje podsvícení splachovacích tlačítek úspornými LED diodami. Toto podsvícení se hodí ve dne i v noci, kdy uživatel ocení automatické rozsvícení tlačítek. Po použití toalety je opět deaktivováno, tudíž nedochází ke zbytečnému plýtvání elektřinou. U TECElux lze i dodatečně nainstalovat jakoukoli sprchovací toaletu bez nutnosti stavebních úprav.

sprchovací toaleta

FOTO TECE

Velký revizní otvor zakrytý tenkou skleněnou deskou z bezpečnostního skla, umožňuje kdykoli snadný přístup ke všem prvkům předstěnového modulu, bez nutnosti rekonstrukce. Jako otevřené rozhraní mezi funkcemi toalety a architekturou koupelny, může být TECElux kombinován s téměř každou keramikou či sprchovací toaletou.

Přes instalovaný uhlíkový filtr jsou odsávány veškeré nepříjemné pachy přímo z keramiky a vyčištěný svěží vzduch je poté odveden zpět do místnosti. Odtah pachu se automaticky spustí při používání toalety a vypne se krátce po spláchnutí.

sprchovací toaleta

FOTO TECE

Uživatel je navíc schopen jednoduchým způsobem variabilně měnit výšku celé toalety v rozsahu 8 cm, a to i včetně nainstalované toalety. Krycí deska z bezpečnostního skla se pohybuje spolu s keramikou, což znamená, že nedojde k narušení vzhledu.

sprchovací toaleta

FOTO TECE

TECElux splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků, díky všem čtyřem inteligentním funkcím, kterými disponuje. Odsávání pachu, bezdotykové ovládání, dvoumnožstevní splachování a výškové nastavení zkrátka dělají z WC terminálu TECElux atraktivní doplněk např. i ke sprchovací toaletě TECEone, která je jedničkou ve své kategorii.

sprchovací toaleta

FOTO TECE

ZDROJ: PR článek společnosti TECE Česká republika

Kategorie: Koupelny
Tagy: bezdotykový splachování sanitární výrobky sprchovací toalety toalety
Sdílejte článek