Zdroj: TECE

Luxus intimní hygieny pro každou koupelnu

09. 09. 2022 Sdílet

Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE uvedla na český a slovenský trh sprchovací toaletu TECEone, která nevyužívá elektřiny – ani pro ovládání toalety, ani pro ohřev vody.

Provoz TECEone vyžaduje stejné technické nároky jako bidet či ruční sprcha. Při instalaci stačí zajistit přívod teplé a studené vody. Samotné použití sprchovací toalety je velice jednoduché. Na levé straně toalety se nachází regulátor teploty, který se pootočením nastaví na komfortní hodnotu. Je zde dokonce i pojistka proti opaření horkou vodou. Na pravé straně toalety je umístěn regulátor oplachu. Jeho částečným otočením se nejdříve tryska spršky vysune a sama očistí od případných nečistot.

Sprchovací wc v designové koupelně

Zdroj: TECE

Následným pootočením se tlakem vody vysune celé sprchovací rameno a tím je možné regulovat intenzitu oplachu. Výhodou této toalety je, že uživatel není limitován ohřevem vody a intenzivní oplach lze použít po téměř neomezenou dobu. Otočením do původní pozice se přívod vody uzavře a tryska se zasune zpět do těla keramiky WC a tím je chráněna před nečistotami.

Sprchovací wc

Zdroj: TECE

Toaleta TECEone je keramika s moderním splachovacím okruhem „rimless“, zajišťující velice jednoduché čištění, a tudíž i dokonale čistý povrch po spláchnutí. Je opatřena duroplastovým ergonomicky tvarovaným sedátkem, které je vybaveno funkcí pomalého zavírání soft-close. Toaleta je vhodná pro děti i dospělé, muže i ženy, a to díky jejímu intuitivnímu a snadnému ovládání. Společně s nadčasovým designem této toalety posunují uvedené funkce samotnou keramiku toalety TECEone na vrchol toho, co je na trhu k dispozici.

Sprchovací wc

Zdroj: TECE

Myslíme ale na všechna místa. TECEone může být v každé koupelně a nový model TECEone fresh to jenom dokazuje, funguje pouze s jedním přívodem vody. Design, funkčnost a překvapivě příjemné pořizovací
náklady – to je TECEone. Funkční toaleta pro intimní hygienu se snadným intuitivním ovládáním a moderním designem doplní moderní koupelnu, a podtrhne její dokonalost. Sprchovací toaletu si pořídíte už od 20 tisíc korun.

Více na: https://www.tece.com/cz/sanitarni-vyrobky-system/teceone-sprchovaci-toaleta

Další informace na https://www.tece.com/cz/sprchovaci-toaleta-teceone

Montáž a údržba – jednoduše a snadno: https://www.tece.com/cz/sanitarni-vyrobky-system/teceone-snadna-montaz

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE ČR. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získali popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžným spotřebitelem. Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design“.

Zdroj: PR článek společnosti TECE Česká republika, s. r. o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: intimní hygiena koupelna s WC sprchovací toalety toalety
Sdílejte článek