Reklama
Nová tvář koupelen MARO

Nová tvář koupelen MARO

Nový exkluzivní showroom koupelen MARO v Praze-Karlíně v sobě nese spojení netradičního designového koupelnového studia a nejlepších výrobců koupelnového vybavení. Inspiraci poskytuje 22 kompletních koupelen umístěných ve velkorysém prostoru, kde se estetika koupelen snoubí s jejich plnou funkčností. Odkryjte Novou tvář koupelen!

Souprava pro vhazování tablet

Souprava pro vhazování tablet

Ovládací tlačítko Geberit lze snadno odklopit, vhodit dezinfekční tabletu a opět zaklapnout. Takhle jednoduše si na několik týdnů zajistíte svěží vůni a čistotu na WC. Soupravu lze dokoupit a nainstalovat na většinu tlačítek Geberit Sigma, dokonce i dodatečně.

Vana na celý život

Vana na celý život

Jsou lidé, kteří ve svém životě potřebují neustálé vzrušení, změny a novinky. Jsou ale také ti, kteří dávají přednost prověřeným věcem, pohodlí a jistotě. V případě, že jste druhý typ a rozhodujete se o vybavení koupelny, máme pro vás zaručené řešení. Klasika v podobě litinové vany vám totiž zajistí nejen spolehlivost materiálu, ale také pohodlné koupání ve vyhřáté lázni.

Vychytávky do každé koupelny

Vychytávky do každé koupelny

V koupelně sice netrávíme tolik času jako v ložnici, ale to rozhodně není důvod, proč se při jejím vybavování nějak omezovat. Dejte přednost funkční sanitě luxusního vzhledu a volte takové vychytávky, které šetří místo, čas i peníze!

Hydroizolaci v koupelně zvládnete i vy

Hydroizolaci v koupelně zvládnete i vy

JAK NA TO NÁROČNOST: *** DOBA: 1 den NÁKLADY: 7 262 Kč LIDÉ: 1 OBDOBÍ: celoročně KONTROLNÍ SEZNAM MATERIÁL NA 15 m2      7 262 Kč • hydroizolační stěrka      6 542 Kč např. Mapelastic Turbo, 1 balení (6 542 Kč / 36 kg), penetrační nátěr není nutný • síťovina ze skelných vláken