Reklama
Nová tvář koupelen MARO

Nová tvář koupelen MARO

Nový exkluzivní showroom koupelen MARO v Praze-Karlíně v sobě nese spojení netradičního designového koupelnového studia a nejlepších výrobců koupelnového vybavení. Inspiraci poskytuje 22 kompletních koupelen umístěných ve velkorysém prostoru, kde se estetika koupelen snoubí s jejich plnou funkčností. Odkryjte Novou tvář koupelen!

Souprava pro vhazování tablet

Souprava pro vhazování tablet

Ovládací tlačítko Geberit lze snadno odklopit, vhodit dezinfekční tabletu a opět zaklapnout. Takhle jednoduše si na několik týdnů zajistíte svěží vůni a čistotu na WC. Soupravu lze dokoupit a nainstalovat na většinu tlačítek Geberit Sigma, dokonce i dodatečně.

Vana na celý život

Vana na celý život

Jsou lidé, kteří ve svém životě potřebují neustálé vzrušení, změny a novinky. Jsou ale také ti, kteří dávají přednost prověřeným věcem, pohodlí a jistotě. V případě, že jste druhý typ a rozhodujete se o vybavení koupelny, máme pro vás zaručené řešení. Klasika v podobě litinové vany vám totiž zajistí nejen spolehlivost materiálu, ale také pohodlné koupání ve vyhřáté lázni.

Vychytávky do každé koupelny

Vychytávky do každé koupelny

V koupelně sice netrávíme tolik času jako v ložnici, ale to rozhodně není důvod, proč se při jejím vybavování nějak omezovat. Dejte přednost funkční sanitě luxusního vzhledu a volte takové vychytávky, které šetří místo, čas i peníze!

Hydroizolaci v koupelně zvládnete i vy

Hydroizolaci v koupelně zvládnete i vy

JAK NA TO NÁROČNOST: *** DOBA: 1 den NÁKLADY: 7 262 Kč LIDÉ: 1 OBDOBÍ: celoročně KONTROLNÍ SEZNAM MATERIÁL NA 15 m2      7 262 Kč • hydroizolační stěrka      6 542 Kč např. Mapelastic Turbo, 1 balení (6 542 Kč / 36 kg), penetrační nátěr není nutný • síťovina ze skelných vláken    

Laufen na Designbloku představuje SaphirKeramik

Laufen na Designbloku představuje SaphirKeramik

Již šestnáctý ročník svátku českého designu si letos nenechal ujít ani výrobce koupelnové keramiky společnost Laufen CZ. Na letošním Designbloku představuje naprosto unikátní tenkostěnná umyvadla, odkládací misky a koupelnové doplňky z revolučního materiálu SaphirKeramik.