Zdroj: Geberit

Trendy v koupelně

23. 07. 2021 Sdílet

Aby byla vaše koupelna nejen hezká, ale i trendová a praktická, podívejte se na poslední designové a technologické vychytávky.

Pro maximální komfort

Špičkové sprchovací WC Geberit AquaClean Mera se vyznačuje nadčasovým designem a excelentními funkcemi, které nastavíte přesně podle vašich přání. Zcela novou úroveň komfortu poskytuje patentovaná technologie sprchování WhirlSpray. Maximální pohodlí dotváří osušení, bezdotykové zavírání a otevírání, odsávání zápachu a mimořádně tiché splachování. Sprchovací WC se snadno stane žádanou nezbytností vaší koupelny. Více na www.geberit-aquaclean.cz/mera

sprchovací WC Geberit AquaClean Mera

Zdroj: Geberit

Koupelna podle přání

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do koupelen harmonii a lehkost. Praktická umyvadla a kvalitní nábytek jsou navrženy tak, aby se mohly jednoduše kombinovat. V plánování své koupelny tak máte doslova volné ruce a můžete popustit uzdu fantazii až tam, kam ji pustí velikost samotné koupelny.

Bílá sanita v hnědé koupelně

Zdroj: Geberit

Plochá sprchová vanička

Již na první pohled vás plochá sprchová vanička Geberit Olona upoutá svým designem, který těží z ušlechtilé, matně bílé barvy a nevšedního provedení odtokové krytky. Jakmile vstoupíte do sprchového koutu, pocítíte pod nohama příjemnou stabilitu litého kamene pokrytého ochrannou vrstvou Gelcoat. Navíc je díky svým protiskluzovým vlastnostem třídy B povrch vaničky bezpečný pro všechny věkové kategorie.

Sprchový kout bílý

Zdroj: Geberit

Hygienicky čisté a stylové sprchové kanálky

Geberit CleanLine představuje inovativní řešení odvodnění sprchových koutů. Neodvádí vodu klasickým žlábkem, ale nerezovým sběrným profilem. Nejsou v něm žádná skrytá místa, kde by mohlo docházet k hromadění nečistot nebo vzniku nepříjemného zápachu. Kanálek stačí otřít. Nečistoty snadno odstraníte vyjmutím hřebenové vložky, kanálek pak stačí otřít a máte uklizeno.

Inovativní řešení odvodnění sprchových koutů

Zdroj: Geberit

Atraktivní barevné vyhotovení v odstínech champagne a černý chrom dodají sprchovému prostoru nádech luxusu. Povrch kanálku je navíc ošetřený technologií, která eliminuje zanechávání otisků. Více o sprchových řešeních Geberit najdete na https://www.geberit.cz/sprchy

Ovládací tlačítka splachování

Splachovací tlačítka Geberit tvoří v každé koupelně pomyslnou třešničku na dortu. Jsou vizuálně atraktivní, vybavené inovativními funkcemi a nabízejí celou řadu zajímavých povrchových úprav, jejichž výběr odráží osobitý vkus jejich majitele.

Ovládací tlačítka druhy

Zdroj: Geberit

Tlačítka Sigma21 a Sigma50 jsou nyní k dostání i v mnoha stylových provedeních: kovové odstíny ovládací desky dokonale sladíte s ostatními prvky ve vaší koupelně, povrch tlačítek je k dispozici od klasických barevných odstínů, přes kameninovou desku ve vzhledu betonu, až po dřevěnou desku.

Vyberte si to nejlepší tlačítko pro vaši koupelnu

Zdroj: PR článek Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny koupelna s WC koupelnový nábytek Odtokové systémy sprchovací toalety Sprchovací WC sprchy
Sdílejte článek