Doplňky do koupelny

Kromě klasického zařízení v domácnosti, jakým jsou nábytek, lampy a bílé zboží, využíváme doma také různé doplňky. Při zařizování interiéru a pokojů bychom neměli vynechat ani koupelnu. Doplňky do koupelny, ať už větší nebo menší, mohou dokonale doplnit celkový design a proměnit jednoduchou až fádní koupelnu na dokonalou oázu čistoty, originální a stylové místo pro každodenní hygienu. Doplňky do koupelny mohou být praktické jako např. zrcadlo, různé věšáky a držáky, sprchový závěs, dávkovač mýdla, různé dózy a boxy, nebo estetické doplňky jako rostliny, obrazy, nebo předměty jako mušle, svíčky a podobně. Inspirace pro doplňky do koupelny najdete i v našich článcích.

Vysoká skříň z dubu.
Koupelny

Geberit Mix & Match – modulární a jedinečný umývací prostor

Unikátní koncept Mix & Match od společnosti Geberit přináší stovky kombinací, díky kterým si můžete vytvořit svůj jedinečný umývací prostor.

zrcadlo v koupelně s poličkou
Koupelny

Spousta věcí, málo prostoru? Tyto 4 tipy vám pomohou najít prostor i v malé koupelně!

Díky těmto tipům se vám i do malé koupelny vejde vše, co potřebujete.

Velká koupelnová skříňka
Koupelny

Vyhněte se základním chybám při výběru skříněk do koupelny. Ušetříte si nervy i peníze

Ačkoliv si to většina z nás neuvědomuje, značnou část svého života prožijeme v koupelně. Konkrétně téměř devět set dnů. Proto je důležité, aby zařízení bylo praktické i příjemné na pohled. Pokud se vyhnete těmto zásadním chybám, dokážete vybrat koupelnovou skříňku, jakou potřebujete. A ani po čase si na ni nebudete stěžovat.

JIKA_Pure (2) (1)
Koupelny

JIKA: Černá v koupelně jako trend

Trendy v koupelnovém designu se neustále vyvíjejí a téměř každý rok přinese něco nového. Některé z nich jsou přitom pomíjivé a velmi rychle mizí, jiné se uchytí a v koupelnových interiérech mají své místo celá léta. Dlouhodobým trendem, kterého si nejde v poslední době nevšimnout a který mezi ostatními dominuje, jsou černé detaily – doplňky, baterie nebo další příslušenství

Výklenek v koupelně
Koupelny

Praktický výklenek jako znak moderních koupelen. Suplovat může i designový prvek

Koupelnové niky vyřešily problém, kam uložit šampon a sprchový gel ve sprchovém koutě nebo u vany. Jsou též odpovědí na otázku, jak vyřešit nedostatek úložných prostorů v koupelně a nezabírat cenný prostor. Toto šikovné řešení má stále více obdivovatelů a inspirativní podoby, které zvyšují i estetickou hodnotu prostoru.

Instalace GROHE SPA v Miláně
Koupelny

Instalace GROHE SPA oslavovala na Design Weeku v Miláně vodu jakožto zdroj zdraví

Společnost GROHE představila svou revitalizovanou prémiovou podznačku GROHE SPA, která vyzývá uživatele, aby se oddávali opulentním vodním rituálům. Speciální instalace inspirovaná vodou v Pinacoteca di Brera vyjadřovala koncept GROHE SPA, „Voda zdrojem zdraví“.

Koupelnové studio Ptáček v Park Poděbradská v Praze
Koupelny

Ještě více najdete na další adrese

V Interiérovém centru Park Poděbradská v Praze najdete náš nejnovější showroom, jehož koncepce dovoluje nabídnout ještě mnohem víc, než je u našich koupelnových studií standardem. Pod jednou střechou si zde také můžete vybavit celý interiér, neboť v objektu sídlí firmy dodávající kuchyně, podlahy, ložnice, dveře, svítidla atd…

DIY Jak vyrobit voňavé bomby do koupele
Hand Made

Voňavé bomby do koupele

Když je venku zima a prší, je nejlepší udělat si pohodlí doma. Co je skvělý způsob, jak relaxovat? No přece zklidňující aromatická koupel! A bude dokonce ještě zábavnější s vlastnoručně vyrobenými bombami do koupele.

Děti se koupou ve vaně
Koupelny

Jak přizpůsobit koupelnu malým dětem, aby byla bezpečná a praktická

I v koupelně je nanejvýš milé a sympatické brát ohled na nejmenší obyvatele. Zkuste si sednout na bobek a vnímejte chvíli svět dětskýma očima. Všechno je příliš vysoko, všechno je velká překážka, tak proč jim neulehčit život alespoň praktickými drobnostmi a nápady?

Elisabeth Green v kuchyni
Koupelny

Elisabeth Green sází na udržitelný design ze smaltované oceli – berlínská blogerka si zařizuje hned tři koupelny výrobky od Kaldewei

Elisabeth Jacobs píše na svém blogu ElisabethGreen.com o udržitelném životním stylu již téměř deset let. Před nedávnem se společně se svými mužem a synem přestěhovala na předměstí Berlína. Polovina dvojdomku nabízí dostatek místa – i pro tři koupelny. Při jejich plánování mělo nejvyšší prioritu téma udržitelnosti.