Doplňky do koupelny

Kromě klasického zařízení v domácnosti, jakým jsou nábytek, lampy a bílé zboží, využíváme doma také různé doplňky. Při zařizování interiéru a pokojů bychom neměli vynechat ani koupelnu. Doplňky do koupelny, ať už větší nebo menší, mohou dokonale doplnit celkový design a proměnit jednoduchou až fádní koupelnu na dokonalou oázu čistoty, originální a stylové místo pro každodenní hygienu. Doplňky do koupelny mohou být praktické jako např. zrcadlo, různé věšáky a držáky, sprchový závěs, dávkovač mýdla, různé dózy a boxy, nebo estetické doplňky jako rostliny, obrazy, nebo předměty jako mušle, svíčky a podobně. Inspirace pro doplňky do koupelny najdete i v našich článcích.

Velká koupelnová skříňka
Koupelny

Vyhněte se základním chybám při výběru skříněk do koupelny. Ušetříte si nervy i peníze

Ačkoliv si to většina z nás neuvědomuje, značnou část svého života prožijeme v koupelně. Konkrétně téměř devět set dnů. Proto je důležité, aby zařízení bylo praktické i příjemné na pohled. Pokud se vyhnete těmto zásadním chybám, dokážete vybrat koupelnovou skříňku, jakou potřebujete. A ani po čase si na ni nebudete stěžovat.

JIKA_Pure (2) (1)
Koupelny

JIKA: Černá v koupelně jako trend

Trendy v koupelnovém designu se neustále vyvíjejí a téměř každý rok přinese něco nového. Některé z nich jsou přitom pomíjivé a velmi rychle mizí, jiné se uchytí a v koupelnových interiérech mají své místo celá léta. Dlouhodobým trendem, kterého si nejde v poslední době nevšimnout a který mezi ostatními dominuje, jsou černé detaily – doplňky, baterie nebo další příslušenství

Výklenek v koupelně
Koupelny

Praktický výklenek jako znak moderních koupelen. Suplovat může i designový prvek

Koupelnové niky vyřešily problém, kam uložit šampon a sprchový gel ve sprchovém koutě nebo u vany. Jsou též odpovědí na otázku, jak vyřešit nedostatek úložných prostorů v koupelně a nezabírat cenný prostor. Toto šikovné řešení má stále více obdivovatelů a inspirativní podoby, které zvyšují i estetickou hodnotu prostoru.

Instalace GROHE SPA v Miláně
Koupelny

Instalace GROHE SPA oslavovala na Design Weeku v Miláně vodu jakožto zdroj zdraví

Společnost GROHE představila svou revitalizovanou prémiovou podznačku GROHE SPA, která vyzývá uživatele, aby se oddávali opulentním vodním rituálům. Speciální instalace inspirovaná vodou v Pinacoteca di Brera vyjadřovala koncept GROHE SPA, „Voda zdrojem zdraví“.

Koupelnové studio Ptáček v Park Poděbradská v Praze
Koupelny

Ještě více najdete na další adrese

V Interiérovém centru Park Poděbradská v Praze najdete náš nejnovější showroom, jehož koncepce dovoluje nabídnout ještě mnohem víc, než je u našich koupelnových studií standardem. Pod jednou střechou si zde také můžete vybavit celý interiér, neboť v objektu sídlí firmy dodávající kuchyně, podlahy, ložnice, dveře, svítidla atd…

DIY Jak vyrobit voňavé bomby do koupele
Hand Made

Voňavé bomby do koupele

Když je venku zima a prší, je nejlepší udělat si pohodlí doma. Co je skvělý způsob, jak relaxovat? No přece zklidňující aromatická koupel! A bude dokonce ještě zábavnější s vlastnoručně vyrobenými bombami do koupele.

Děti se koupou ve vaně
Koupelny

Jak přizpůsobit koupelnu malým dětem, aby byla bezpečná a praktická

I v koupelně je nanejvýš milé a sympatické brát ohled na nejmenší obyvatele. Zkuste si sednout na bobek a vnímejte chvíli svět dětskýma očima. Všechno je příliš vysoko, všechno je velká překážka, tak proč jim neulehčit život alespoň praktickými drobnostmi a nápady?

Elisabeth Green v kuchyni
Koupelny

Elisabeth Green sází na udržitelný design ze smaltované oceli – berlínská blogerka si zařizuje hned tři koupelny výrobky od Kaldewei

Elisabeth Jacobs píše na svém blogu ElisabethGreen.com o udržitelném životním stylu již téměř deset let. Před nedávnem se společně se svými mužem a synem přestěhovala na předměstí Berlína. Polovina dvojdomku nabízí dostatek místa – i pro tři koupelny. Při jejich plánování mělo nejvyšší prioritu téma udržitelnosti.

Okna v koupelně
Koupelny

Jak by měla vypadat dobře naplánovaná rodinná koupelna

Ano, alespoň jednu koupelnu pro celou rodinu máme doma všichni. Výraz rodinná koupelna, užívaný zejména v angloamerickém prostředí, označuje spíš koupelnu používanou větším počtem lidí jako hlavní, která přitom skutečně bere ohled na potřeby a požadavky každého z nich.

Sprchovací wc v moderní koupelně
Koupelny

Půvabně inteligentní Geberit AquaClean Sela

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru anebo že namísto sprchování se jen utřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, pro se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu také po použití toalety. A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takovéto změně i v oblasti hygieny. Sprchovací WC Geberit AquaClean představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toalety, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.