Sprchovací WC

Mistrovské dílo funkčnosti a designu

10. 09. 2019 Sdílet

Geberit AquaClean Mera povznáší komfort a pohodlí toalet na zcela novou úroveň. Sofistikovaná technologie a stylový design se dokonale doplňují a tvoří opravdu mistrovské dílo, ve kterém se harmonicky snoubí krása a funkčnost. Toto revoluční sprchovací WC se vyrábí ve verzi Comfort a Classic.

„Naše nejlepší sprchovací WC dokáže zapůsobit nejen svým vzhledem. Vymyká se také širokou řadou inteligentních funkcí, které zvyšují pohodlí a komfort uživatele,“ říká Martin Baumüller. Názor vedoucího divize Geberit AquaClean sdílí také členové porot, kteří udělili toaletě Geberit AquaClean Mera dvě prestižní ceny – „Design Plus powered by ISH 2015“ a „Red Dot Design Award 2015“ – za vynikající průmyslový design a vyspělou technologii.

Sprchovací WC

Sprchovací WC Geberit AquaClean Mera harmonicky, a přece sebevědomě splyne s interiérem každé koupelny. Foto Geberit

Dívejte se a žasněte

Tahle toaleta Vás nikdy nepřestane udivovat. Geberit AquaClean Mera vyniká vysoce kvalitními materiály, měkkými liniemi a plynulými přechody. Hra odlesků na krytu z lesklého chromu navozuje dojem, jako by se keramická WC mísa volně vznášela v prostoru. Sofistikovaná technologie? Se všemi přípojkami vody a elektřiny skrytými uvnitř vypadá Geberit AquaClean Mera na první pohled docela nenápadně. Pozornost naopak ihned přitáhne diskrétní noční podsvícení, které se aktivuje čidlem reagujícím na přiblížení. Také WC víko se otevře automaticky, jakmile se přiblížíte, takže není třeba se ho dotýkat – co může být hygieničtější a pohodlnější? Stejné čidlo začne ihned, jakmile zaznamená příchod uživatele, ohřívat ergonomicky tvarované sedátko. Tiché odsávání zápachu, které se rovněž aktivuje automaticky, využívá keramický voštinový filtr s dlouhou životností k odstranění nepříjemného zápachu přímo v místě jeho vzniku: ve WC míse. Všechny tyto funkce v nečinnosti neodebírají prakticky žádnou elektřinu.

Sprchovací WC

Čidlo přiblížení aktivuje diskrétní orientační světlo v jednom ze sedmi individuálně volitelných barevných odstínů. Foto Geberit

Měkký, osvěžující proud vody

Sprchování je hlavní funkcí každého sprchovacího WC Geberit AquaClean Mera ale přichází s převratnou inovací. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray se dvěma tryskami zajišťuje cílené, důkladné a mimořádně příjemné očištění díky pulzujícímu proudu vody, který je obohacený dynamickým provzdušněním. Samostatná dámská sprcha nabízí funkci obzvlášť jemného sprchovacího proudu. Pokud se zrovna nepoužívá, je hygienicky chráněna v zasunuté poloze. S toaletou Geberit AquaClean Mera se nemusíte obávat toho, že nachladnete: Systém ohřevu, tvořený průtokovým ohřívačem a zásobníkem teplé vody, zajišťuje okamžitou a plynulou dodávku vody ohřáté na tělesnou teplotu.

Sprchovací WC

V centru pozornosti: patentovaná technologie WhirlSpray zprostředkuje jemné a osvěžující osprchování. Foto Geberit

Nová úroveň intimní hygieny

Další chytrou inovací je funkce osoušení. Rameno fénu se automaticky vysune do poslední nastavené polohy sprchovacího ramene. Tím je dosaženo optimálního osušení. Teplota vzduchu se během fénování postupně snižuje a reaguje tak na zvyšující se citlivost osychající pokožky. K přednostem toalety patří keramická WC mísa bez okrajů s asymetrickou vnitřní geometrií. Tvoří základ inovativní technologie splachování TurboFlush, které splachuje mimořádně důkladně a zároveň tiše. Vystačí si přitom jen s jedním bočním splachovacím otvorem. WC mísa byla navržena tak, aby nebylo nutné při úklidu bojovat s obtížně přístupnými rohy a záhyby.

Kdo řekl, že dálkové ovládání je zbytečná hračka? Nejenže s ním můžete jednou rukou ovládat všechny funkce, ale díky displeji na zadní straně lze také jednoduše upravovat čtyři uživatelské profily uložené v paměti.

Sprchovací WC

Technologie TurboFlush: asymetrická WC mísa bez okrajů zaručí mimořádně důkladné a přitom tiché spláchnutí. Foto Geberit

ZAŽIJTE GEBERIT AQUACLEAN

Voda hraje zásadní roli v oblasti hygieny a pohody a je nezbytná při každodenní osobní hygieně. WC hygiena vodou místo papíru se těší stále rostoucí oblibě.

Sprchovací WC Geberit AquaClean nabízí větší svěžest, péči a pohodlí v koupelně. Čištění teplou vodou je důkladnější a jemnější než čištění toaletním papírem a je tudíž ideální pro citlivé intimní oblasti. Sprchovací WC kombinuje funkčnost WC s možnostmi čištění bidetu. Nejen že šetří prostor, ale je také pohodlné. Sprchovací toalety Geberit proměňují i ten nejmenší prostor v oázu pohody a vytváří komplexní pocit komfortu minimálním úsilím.

Foto Geberit

Geberit nabízí různé možnosti objevování a nezávazného testování sprchovacích toalet.

Na www.geberit-aquaclean.cz najdete podrobné rady, informace k testování a zakoupení sprchovacích toalet.

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: sprchovací toalety Sprchovací WC
Sdílejte článek