Sprchové systémy GROHE Euphoria SmartControl zdroj Grohe ČR s.r.o

Namixujte si sprchový zážitek na míru: Nový sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl

10. 09. 2018 Sdílet

Užijte si novou dimenzi sprchování – o tom je technologie GROHE SmartControl. Od této chvíle bude sprchový zážitek „stiskněte, otočte, sprchujte se“ ještě podmanivější. Tento promyšlený mechanizmus se totiž stává součástí další úspěšné řady sprchových systémů GROHE, kterou je GROHE Euphoria.

Nový způsob nástěnné instalace představuje ovládací baterií SmartControl ve značně kompaktnější podobě a nabízí mimořádně praktickou regulaci teploty díky integrovanému termostatu GROHTHERM.

• Sprchová hlavice s několika typy trysek pro vyjímečný komfort při sprchování

• Intuitivní tlačítkové ovládání v minimalistickém provedení

• Velké množství designových variant

Trojitá zábava během sprchování

Sprchové systémy GROHE Euphoria SmartControl jsou hrdým nositelem označení „Made in Germany“, které s sebou nese inovativní technologie a kvalitu zpracování, v tomto případě například v podobě sprchové hlavice s několika typy sprchových režimů. Centrálním prvkem sprchového systému je nástěnná baterie s tlačítkovým ovládáním. Zárukou její intuitivní obsluhy jsou piktogramy GROHE EasyLogic. Otočná tlačítka slouží k regulaci objemu tekoucí vody – od jemných krůpějí až po skutečně intenzivní osvěžení. Stisknutím tlačítek poté dochází k aktivaci příslušné sprchové trysky. Například po stisknutí prvního tlačítka dojde ke spuštění proudu vody z ruční sprchy Euphoria nebo Euphoria Cube, které umožňují maximální flexibilitu a volnost. Prostřední tlačítko uvolní plnou sílu systému SmartControl. Díky zcela novým tryskám ActiveRain budete mít k dispozici široký proud, jehož intenzita vystačí na důkladné vypláchnutí šamponu z vlasů, nebo koncentrovanou vodní trysku, která spolehlivě odplaví veškerý stres z náročného dne. Třetí tlačítko slouží pro aktivaci jemného proudu PureRain, který se postará o dokonalou relaxaci. Po zastavení vody systém automaticky uloží nastavení průtoku pro příště. Sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl je nabízen s hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive nebo také Euphoria 260, která nabízí několik režimů proudu. Prostým otáčením inovativního tlačítka uprostřed její sprchové hlavice můžete přecházet mezi výkonným režimem Jet, následovaný širokým a revitalizujícím režimem SmartRain a dešťovým režimem Rain, při kterém na vaše tělo budou dopadat kapky vlahého letního deště.

A bonus navíc: Rychlomontážní systém GROHE QuickFix umožňuje přizpůsobit polohu horního držáku systému obou modelů tak, aby nebylo nutné vrtat další otvory do stěny. Ramenem hlavové sprchy jde rovněž otáčet o 180 stupňů. Díky technologii GROHE CoolTouch se chromový povrch baterie nikdy příliš nezahřeje. A termostat GROHTERM SmartControl spolu s technologií GROHE TurboStat zaručuje tu nejpreciznější regulaci teploty vody.

Minimalistický design – jednoduchost a dokonalá ergonomie

Nástěnný sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl je určen pro nástěnnou montáž a k jeho ovládání slouží baterie s otočnými tlačítky, která je sama o sobě mimořádně kompaktní a elegantní. Především v menších koupelnách tak baterie nabídne větší komfort a snadnější použití. Tato nová generace řešení SmartControl nabízí ve srovnání se svými předchůdci ještě menší rozměry. Sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl uchvátí všechny milovníky sofistikovaného designu: Obrovská sprchová hlavice o průměru 310 mm je k dispozici ve hranatém a kulatém provedení. Povrch sprchového systému je navíc možné přizpůsobit stylu koupelny, jelikož je k dispozici ve dvou povrchových úpravách: v chromové GROHE StarLight nebo elegantní, měsíční bílé. Skvělým doplňkem je přihrádka GROHE EasyReach, která představuje praktické řešení skladování tělové kosmetiky.

Více informací získáte na webových stránkách: www.grohe.cz

Kategorie: Koupelny
Tagy: sprchové hlavice sprchové systémy vodovodní baterie
Sdílejte článek