Nová tvář koupelen na veletrhu FOR ARCH 2019

Nová tvář koupelen na veletrhu FOR ARCH 2019

07. 10. 2019 Sdílet

Novinky z největšího světového veletrhu sanitární techniky ISH ve Frankfurtu byly českým návštěvníkům veletrhu FOR ARCH představeny v září v Praze-Letňanech na stánku Nové tváře koupelen MARO. Vzdušný stánek reprezentující koupelnové studio, které bylo otevřeno letos v březnu v Praze-Karlíně, v sobě nesl typické čisté linie, prvky, barvy a chutě samotného showroomu.

S nejnovějšími trendy v koupelnách se mohli návštěvníci setkat na celé ploše stánku. Od velkoformátových obkladů netradičně řezaných do kosených tvarů, matné bílé dlažby na podlaze či obkladu v dekoru mramoru, až po nejmodernější zařizovací předměty nainstalovaných na výstavních panelech.

Černá je nová bílá

Největším trendem poslední doby je bezesporu černá barva v koupelně, která udělá z každé koupelny jedinečný šperk.

Vystavená černá sprchová zástěna KERMI pro sprchy walk-in Dark edition, s níž dosáhnete fascinujícího prostorového účinku dokonce i při nedostatku místa. Spojením s koupelnovým nábytkem RIHO Livit vám poskytne koupelnu, která bude zcela vyhovovat vašim požadavkům, zařízená dle vašeho stylu a chuti. Díky šíři nabídky a množství rozměrů lze vytvořit množství kombinací vyznačující se jasnými, ostrými až severskými tvary.

sprchová zástěna

FOTO MARO

Na tmavém patinovaném obkladu od italské společnosti Ragno se skvěle vyjímala nová kolekce The New Classic švýcarské společnosti Laufen. Kolekce se pyšní praktickým harmonickým tvarem v kombinaci s moderním provedením a přináší formální vyjádření moderní elegance, která oslavuje koupelnu jako místo ryzí čistoty.

sprchová zástěna

FOTO MARO

Inovativní pokroková sprchová technologie

Trendy nejen designové, ale i ekologické zastupuje sprchová baterie KLUDI COCKPIT v přesnosti zpracování a použití vysoce kvalitních, odolných materiálů. Vyznačuje snadným, přehledným, intuitivním ovládáním a aerodynamickým tvarem stejně jako skutečné kokpity v letadlech nebo sportovních vozech.

Společnost KLUDI jde ekologickou cestou: balení je zcela bez plastů, polička je vyrobena ze 100% recyklovatelného hliníku, rukojeti a držák nástěnné sprchy jsou vyrobeny z litého zinku.

sprchová baterie

FOTO MARO

Pro více inspirací a získání nejnovějších trendů v koupelnách můžete navštívit koupelnové studio MARO, na Rohanském nábřeží 670/19 v Praze-Karlíně.

sprchová zástěna

FOTO MARO

Víc informací na: www.marokarlin.cz

ZDROJ: PR článek společnosti MARO s.r.o., obchod a projekce

Kategorie: Koupelny
Tagy: sprchová baterie sprchová zástěna
Sdílejte článek